Gajoka rajonā pie upes, tika atrasts bezvēsts pazudušā Artūra Badūna līķis.

Pirms dažām dienām meklētais Artūrs atrasts, iespējams, pakāries 37

112
2016. gada 15. janvārī 16:00 2016. gada 15. janvārī 16:00
Šodien Daugavpilī, Gajoka rajonā pie upes, brivprātīgā meklēšanas grupa atrada pirms vairākām dienām meklēšanā izsludinātā bezvēsts pazudušā Artūra Badūna līķis.

Artūrs Badūns bija Daugavpilī pazīstams cilvēks, viņš strādāja par ātrās palīdzības ārsta palīgu – feldšeri. Pirms trijiem gadiem viņš pat saņēma Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pateicības rakstu par augstu profesionalitāti, operatīvu un pašaizliedzību rīcību cilvēku veselības un dzīvības glābšanā.

Desmitiem daugavpiliešu pieteicās par brīvprātīgajiem trīsdesmitgadīgā Artūra meklēšanā. Viena no meklēšanas grupām tad arī piektdien atrada Artūra līķi Daugavpilī, Gajoka rajonā. Artūra līķis bija uz zemes, bet līdzās esošajā kokā bija piesieta siksna, kas arī meklētājiem lika domāt, ka jaunais vīrietis izdarījis pašnāvību. Tomēr cilvēks, kurš atrada Artūra līķi, kādā interneta komentārā ierakstījis: „Man kā viņa atradējam ir tikai viens komentārs: Tā NAV pašnāvība”.

Artūra radinieki, draugi, kolēģi un policija izsaka pateicību visiem cilvēkiem, kuri brīvprātīgi iesaistījās pazudušā vīrieša meklējumos, dalījās ar svarīgu informāciju un citādi palīdzēja.

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus un iemeslus, policijā sākts kriminālprocess, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Patlaban viena no notikušā pamata versijām ir, ka vīrietis izdarījis pašnāvību pakaroties.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Būt otrajai sievai. Tas nav tik vienkārši, kā izskatās 13
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 3
Diena PĒC: tā izskatās leģendārā Glāstonberijas festivāla vietā šorīt 2
Skatīt visus komentārus