Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Objekts "Prieka maiss" saņem festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" apmeklētāju simpātiju balvu

Runā Rīga
2016. gada 18. janvārī 11:04 2016. gada 18. janvārī 11:04
Noslēdzoties 6. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”, tika sveikti darbu autori un pasniegta arī festivāla apmeklētāju simpātijas balva, kuru saņēma objekts “Prieka maiss” un tā veidotāji - SIA “Studio des Fetes Latvija”.

Šogad iedzīvotāju vērtējumam profesionāli mākslinieki, radošo industriju pārstāvji un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti kopskaitā pilsētvidē eksponēja 43 vides dizaina objektus – egles, kas pārsteidza ar ideju oriģinalitāti un izmantoto materiālu daudzveidību, radot pilsētvidē īpašu svētku noskaņu.

“Par to, cik Rīgā ir daudz radošo personību, liecina festivāla konkursā iesniegto darbu skaits. Kopš festivāla pirmsākumiem, sešu gadu laikā, pilsētvidē tika eksponēti 300 objekti, tostarp ik gadu vidēji 19 jauni darbi. Aicinu gan iepriekšējo festivālu darbu autorus, tā saucamos “klasiķus” neiesūnot un veidot jaunus darbus, gan arī jaunos māksliniekus uzdrīkstēties un piedalīties nākamajā, septītajā vides objektu festivālā, kas notiks jau šī gada beigās”, saka Guntars Kambars, festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” idejas autors.

Jau tuvākajā laikā tiks izsludināts vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkurss, kura nolikums un saistītie dokumenti būs pieejami tīmekļa vietnēs www.eglufestivals.lv un www.kultura.riga.lv.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 15
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 6
Pievienot komentāru