Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pagaidām nav ziņu par to, cik ilgu laiku vēl prezidentam nāksies pavadīt ārstniecības iestādē.

Atklātas jaunākās ziņas par Valsts prezidenta veselības stāvokli 174

Sabiedrība
2016. gada 19. janvārī 11:49 2016. gada 19. janvārī 11:49
(Papildināta ziņa 15:55) Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis otrdien ir apmierinošs un viņš turpina ārstēties stacionārā, pastāstīja prezidenta padomnieks Gusts Kikusts. Ārsti otrdien pieņēmuši lēmumu Vējoni no Gaiļezera pārvietot uz Stradiņa slimnīcu. Lai prezidents varētu veltīt visus spēkus veselības atgūšanai, viņa darba pienākumus pārņems Saeimas priekšsēdētāja.

Prezidents Vējonis atrodas ārsta uzraudzībā, lai nodrošinātu drīzāku atveseļošanos. Pagaidām nav ziņu par to, cik ilgu laiku vēl prezidentam nāksies pavadīt ārstniecības iestādē.

Vējonis pirmdien tika nogādāts slimnīcā "Gaiļezers". Kikusts iepriekš informēja, ka prezidents slimnīcā atrodas, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas. Tajā pašā laikā Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos.

Šonedēļ prezidents slimības dēļ nepiedalīsies publiskajos pasākumos. Bija paredzēts, ka Vējonis šonedēļ tiktos ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Usupašvili (David Usupashvili), piedalītos 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākumos, kā arī Satversmes tiesas tiesneses Daigas Rezevskas svinīgajā zvēresta došanas ceremonijā.

Tāpat bija plānota prezidenta dalība projekta "Meklējam sirdsmāsiņu" laureātu apbalvošanas ceremonijā.

Ārstēšanos turpinās Stradiņos

Izvērtējot Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvokli, ārsti šodien nolēmuši turpmāko prezidenta ārstēšanu veikt Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā atbilstoši tās profilam, informēja prezidenta Preses dienestā.

Kā informē Stradiņa slimnīcā, prezidents ievietots Latvijas Kardioloģijas centrā. Slimnīca viņa veselības stāvokli nekomentē.

Valsts prezidentam nepieciešams veikt papildu izmeklējumus un darbības tālāka infekcijas riska novēršanai. Sabiedrībai nozīmīgo informāciju par prezidenta veselības stāvokli pēc vajadzības sniegs slimnīcas atbildīgie speciālisti.

Lai veltītu visus spēkus un uzmanību atveseļošanās gaitai, ar rītdienu, 20.janvāri, Valsts prezidenta pilnvaras uz slimības laiku uzticētas Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei.

Valsts prezidenta ģimene un kanceleja aicina sabiedrību būt saprotošai, novēlot Vējonim drīzu atveseļošanos.


BNS, LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 61
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 8
Rodions Kurucs pastāsta, kāpēc nespēlēja Latvijas jaunatnes izlasēs un kāpēc pieņems Spānijas sportista pilsonību
Skatīt visus komentārus