Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
VUGD nosoda viņa rīcību un uzsver, ka tā nav savienojama ar amatu valsts iestādē un VUGD.

Vīrietis, kurš Bolderājā mēģināja spridzināt bankomātu, strādājis par ugunsdzēsēju 21

112
2016. gada 19. janvārī 12:02 2016. gada 19. janvārī 12:02
Vīrietis, kurš pagājušā gada decembra sākumā Bolderājā cieta bankomātam paredzētas paštaisītas ierīces sprādzienā, strādājis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD preses sekretāre Viktorija Gribuste apliecināja, ka minētā persona no 1.decembra atrodas darba nespējā. Dienestā viņš strādā ugunsdzēsēja glābēja amatā.

VUGD nosoda viņa rīcību un uzsver, ka tā nav savienojama ar amatu valsts iestādē un VUGD. Tomēr, ņemot vērā to, ka persona atrodas darba nespējā un nav vēl bijis tiesas spriedums, viņas statusu dienestā šobrīd mainīt nav iespējams, skaidroja Gribuste.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis nekomentēja, vai aizdomās turētais ir ugunsdzēsējs, bet norādīja, ka lietā turpinās izmeklēšana.

Jau ziņots, ka decembra sākumā agrā rītā Gaigalas ielā blakus dzelzceļa sliedēm nograndis sprādziens, kurā viens vīrietis gāja bojā, bet vēl viens 30 gadus vecs vīrietis smagi ievainots.

Policija noskaidrojusi, ka pie netālu no sprādziena vietas esošā tirdzniecības centra Stūrmaņu ielā 29 atrodas divi bankomāti, no kuriem viens bija noziedznieku mērķis, proti, noziedznieki bija plānojuši šo bankomātu uzspridzināt, lai iegūtu naudu. Sākotnējā informācija liecina, ka bankomātā bija izurbts caurums, lai to piepildītu ar gāzi. Sprādziena vietā, visticamāk, uzsprādzis gāzes balons. Līdz ar to sprādzienbīstamo ierīci noziedznieki nemaz nebija paspējuši aiznest līdz bankomātam. Attālums no sprādziena vietas līdz bankomātam bija aptuveni 800 metri.

Viena no izmeklēšanas versijām liecina, ka cietušie vīrieši varētu būt saistīti arī ar citiem šogad veiktajiem bankomātu spridzināšanas gadījumiem.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 41
Skatīt visus komentārus