Kārters: "Es patiešām sarakstīju trešās filmas scenāriju, jo mani interesēja, kas no tā varētu sanākt. Es ļāvu to izlasīt sievai, un viņa teica, ka tas neesot piemērots televīzijai."

Kulta seriāla "X-faili" autors sarakstījis trešās filmas scenāriju

Ziņas
2016. gada 19. janvārī 17:25
Zinātniskās fantastikas seriāla "The X-Files" ("X-faili. Slepenās lietas") autors Kriss Kārters atklājis, ka sarakstījis scenāriju trešajai filmai sērijā.

Kārters izveidoja scenāriju, pirms tika apstiprināta seriāla turpinājuma uzņemšana. Taču viņš nolēma neizmantot sižetu seriāla sērijā.

"Es patiešām sarakstīju trešās filmas scenāriju, jo mani interesēja, kas no tā varētu sanākt. Es ļāvu to izlasīt sievai, un viņa teica, ka tas neesot piemērots televīzijai," Kārters sacīja kino industrijas žurnālam "The Hollywood Reporter".

Līdz šim iznākušas divas filmas - 1998.gada "The X-Files" un 2008.gada "The X-Files: I Want to Believe" ("Slepenās lietas: Es vēlos ticēt").

"The X-Files" jaunās sērijas iznāks telekanālā "Fox" no 24.janvāra. Galvenās lomas spēlēs aktieri Deivids Duhovnijs un Džiliana Andersone, kā arī vairāki citi oriģinālā seriāla aktieri.

"Es gaidu, kad "Fox" atgriezīsies un prasīs jaunas sērijas," sacīja Kārters. "Tad mēs par to parunāsim."

Seriāls "The X-Files" tika demonstrēts no 1993. līdz 2002.gadam. Tas ieguva vairākas "Emmy" un "Zelta globusa" balvas.

"The X-Files" jaunāko sēriju treileris - video:
LETA/Foto: Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 16