12 Foto
Maikls Kītons: "Jūsu kultūra tik ļoti ciena skaistumu un mākslu, ka es būtu ļoti pagodināts, pateicīgs un lepns, ja varētu dot tai kaut vismazāko pienesumu. Šī ir viena no lielākajām dienām manā dzīvē."

Amerikāņu aktieris Maikls Kītons ticis pie Francijas Mākslas un literatūras ordeņa. FOTO

Ziņas
2016. gada 19. janvārī 18:22
Godalga 64 gadus vecajam Kītonam tika pasniegta svinīgā ceremonijā Parīzē. Francijas kultūras ministre Flēra Pelerina slavēja Kītonu par sasniegumiem karjerā.

"Esmu pateicīgs un pagodināts," teica Kītons. "Pat bērnībā es nebūtu varējis ko tādu iztēloties, kaut gan man bija ļoti bagāta fantāzija."

"Jūsu kultūra tik ļoti ciena skaistumu un mākslu, ka es būtu ļoti pagodināts, pateicīgs un lepns, ja varētu dot tai kaut vismazāko pienesumu. Šī ir viena no lielākajām dienām manā dzīvē," viņš sacīja.

Iepriekš Francijas Mākslas un literatūras ordeni saņēmis ķīniešu aktieris Tonijs Luns un skotu kantrimūzikas dziedātājs Donovans.

Pagājušogad Kītons saņēma ASV Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvu par tēlojumu režisora Alehandros Gonsalesa Injaritu filmā "Birdman" ("Putncilvēks").

Kītons spēlē vienu no galvenajām lomām žurnālistikas drāmā "Spotlight", kas "Critics Choice" balvu ceremonijā tika atzīta par aizvadītā gada labāko filmu. Kinolente nominēta arī "Oskara" balvai.

 

LETA/Foto: AFP/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 54
  • Nemet ārā tējas maisiņus! 5 idejas, kas saimniecībā noderēs 3
  • Atzīmējot Zemes stundu, satumst visa planēta 1