Atgriežoties no viesizrādes "Ja tevis vairs nebūtu", Dailes teātra aktieri piedzīvojuši avāriju. Par laimi, cietušo nav.

Atgriežoties no izrādes Ventspilī, avarē autobuss ar Dailes teātra aktieriem 31

Ziņas
2016. gada 19. janvārī 23:16
Atgriežoties no Ventspils, automašīna ar Dailes teātra aktieriem iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā, sociālajā tīklā "Twitter" raksta teātra aktrise Dārta Daneviča.

Daneviča raksta, ka automašīna iebraukusi grāvī astoņus kilometrus no Ventspils. "Sniegs līdz logiem. Netiek ārā ne no autobusa, ne no grāvja," viņa raksta, papildinot, ka cietušo nav.

Vēlāk aktrise informē, ka ir ieradusies palīdzība. Ierakstam pievienotajā fotogrāfijā ir redzams, ka ieradusies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta brigāde.

"Sveiciens šoferim, kurš putenī, uz netīrīta ceļa apdzina smago mašīnu, izgāja uz frontālu sadursmi, nogrieza ceļu un neapstājoties aizbrauca," vēlāk papildina Daneviča.

LETA jau vēstīja, ka šodien Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti", notika Dailes teātra viesizrāde - Intara Rešetina iestudētā izrāde "Ja tevis vairs nebūtu". Izrādē spēlē aktieri Vita Vārpiņa, Artis Robežnieks, Ivars Auziņš un Dārta Daneviča.


LETA/ Foto:

twitter.com/resetins
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ulmani neielaiž Saeimā. Eksprezidents ir ne pa jokam apvainojies 79
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 11