Kā prioritātes Kučinskis minēja tautsaimniecības straujāku attīstību, kurā būtu iesaistītas septiņas ministrijas, un demogrāfijas jautājumus.

Kučinskis sola, ka viņa valdībai būšot pilnīgi jauns darba stils 68

Ziņas
2016. gada 21. janvārī 09:54
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Māris Kučinskis sola, ka viņa valdībai būšot pilnīgi jauns darba stils.

Kučinskis šorīt LNT stāstīja, ka jauno darba stilu raksturošot atteikšanās no valdības resoriska darba, kad katrs ministrs rūpējas tikai par savu sfēru, bet gan tikšot organizēts kopīgs ministru darbs uz konkrētām valdības darba prioritātēm.

Kā šādas prioritātes Kučinskis minēja tautsaimniecības straujāku attīstību, kurā būtu iesaistītas septiņas ministrijas, un demogrāfijas jautājumus.

Vaicāts, kur radīsies valdības darba uzlabojums, ņemot vērā, ka valdības sastāvs viņa piedāvātajā plānā būtiski nemainīsies, Kučinskis izteicās, ka atšķirība būšot tieši četru līdz piecu prioritāšu definēšanā. Ja būšot prasības ministriem, arī darbs uzlabošoties, domā Kučinskis.

Kučinskis pastāstīja, ka šorīt visas partijas saņems viņa valdības deklarācijas piedāvājumu, bet līdz pirmdienai tikšot gaidīts ministru piedāvājums šo darbu paveikšanai.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 4