Kā prioritātes Kučinskis minēja tautsaimniecības straujāku attīstību, kurā būtu iesaistītas septiņas ministrijas, un demogrāfijas jautājumus.

Kučinskis sola, ka viņa valdībai būšot pilnīgi jauns darba stils 68

Politika
2016. gada 21. janvārī 09:54 2016. gada 21. janvārī 09:54
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Māris Kučinskis sola, ka viņa valdībai būšot pilnīgi jauns darba stils.

Kučinskis šorīt LNT stāstīja, ka jauno darba stilu raksturošot atteikšanās no valdības resoriska darba, kad katrs ministrs rūpējas tikai par savu sfēru, bet gan tikšot organizēts kopīgs ministru darbs uz konkrētām valdības darba prioritātēm.

Kā šādas prioritātes Kučinskis minēja tautsaimniecības straujāku attīstību, kurā būtu iesaistītas septiņas ministrijas, un demogrāfijas jautājumus.

Vaicāts, kur radīsies valdības darba uzlabojums, ņemot vērā, ka valdības sastāvs viņa piedāvātajā plānā būtiski nemainīsies, Kučinskis izteicās, ka atšķirība būšot tieši četru līdz piecu prioritāšu definēšanā. Ja būšot prasības ministriem, arī darbs uzlabošoties, domā Kučinskis.

Kučinskis pastāstīja, ka šorīt visas partijas saņems viņa valdības deklarācijas piedāvājumu, bet līdz pirmdienai tikšot gaidīts ministru piedāvājums šo darbu paveikšanai.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Apprecējies astrologs Kristaps Baņķis
Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās 39
Ķezā iekuļas politiķis, kurš joko par resnām dāmām un vienlaikus strādā Sieviešu vienlīdzības jautājumu komisijā 5
Skatīt visus komentārus