Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

KNAB soda vēl vienu pašvaldības vadītāju. Šoreiz Smiltenes mēru Kukaini 23

Ziņas
2016. gada 23. janvārī 14:03
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu piemērojis 120 eiro naudas sodu Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Gintam Kukainim, informēja KNAB.

KNAB konstatējis, ka Kukainis no 2014.gada novembra līdz 2015.gada vasarai savienoja Smiltenes novada domes priekšsēdētāja amatu ar valdes priekšsēdētāja amatu SIA "Jagi Systems", un minētajā periodā šajā uzņēmumā pārkāpa valsts amatpersonām noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus.

KNAB konstatējis, ka Kukainis pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.

Kā vainu mīkstinošs apstāklis ticis ņemts vērā tas, ka Kukainis atzina savu vainu izdarītajā administratīvajā pārkāpumā un no 2015.gada vasaras minētajā uzņēmumā vairs neieņem valdes priekšsēdētāja amatu.

Par valsts amatpersonas amata savienošanas un noteikto ienākumu gūšanas ierobežojumu pārkāpšanu Kukainim piemērots naudas sods 120 eiro apmērā.

Aģentūras LETA apkopotā KNAB informācija liecina, ka Kukainis ir jau desmitais pašvaldības vadītājs, kurš pēdējo trīs gadu laikā izpelnījies administratīvo sodu no KNAB. Pēdējo trīs gadu laikā KNAB dažādus naudas sodus piemērojis Rēzeknes mēram, kā arī Ogres, Ķekavas, Līgatnes, Mērsraga, Valkas, Inčukalna, Vaiņodes un Tukuma novada domju priekšsēdētājiem.

LETA/Foto: Twitter.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Inese: "Mana dzīve būtu citāda, ja vecāki bērnībā būtu pateikuši, ka mani mīl" 13
  • Rīgā nosvin pirmizrādi filmai, kuru veidoja četrus gadus! FOTO 1
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 0