Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

E-veselības projekta funkcionalitāti pārbaudīs līdz martam 3

Sabiedrība
2016. gada 24. janvārī 18:25 2016. gada 24. janvārī 18:25
Martā iecerēts pabeigt e-veselības projekta testēšanu, lai varētu secināt, vai tas ir izdevies, pastāstīja veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS).

Politiķis sacīja, ka e-veselības pēdējā platforma, kā arī elektroniskā slimības lapa un e-recepte ir nodota un šobrīd tiek pārbaudīta sistēmas funkcionalitāte. To, vai viss funkcionē, varēšot uzzināt martā, norādīja Belēvičs.

Ministrs atgādināja, ka obligāti e-veselības sistēmu ārstniecības iestādēm un aptiekām būs jāsāk lietot no decembra, tāpēc gada pirmajā pusē būs iespējams vēl novērtēt, kas lietotājiem nav draudzīgs, un problēmas novērst.

Tāpat janvārī un februārī auditoru firmas un attiecīgās Finanšu ministrijas struktūrvienības izvērtēs, vai e-veselības projektā Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļi ir izlietoti atbilstoši mērķim.

Taujāts, vai šobrīd ir iespējams pateikt, ka e-veselības projekts ir izdevies, Belēvičs atrunājās, ka šādi secinājumi būs pieejami martā. Belēvičs tomēr uz e-veselības ieviešanu raugās cerīgi.

Ministrs pastāstīja, ka Veselības ministrija ir apkopojusi atbildīgo vārdus, kuri strādāja pie projekta izstrādes, līdz ar to atbildīgie par neveiksmēm "nebūs ilgi jāmeklē".

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Pirmdzimtā" režisors Aiks Karapetjans: "Ticu, ka katrā cilvēkā sēž dēmons"
Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 6
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
Pievienot komentāru