Ķekavas novada Daugmales pagastā kāds vīrietis ar sniega motociklu vizinājies pa ledus virsmu un pazudis, savukārt ledū ir redzams melns caurums.

Vizinoties ar sniega motociklu pa Daugavu, vīrietis ielūst ledū un pazūd 3

Ziņas
2016. gada 25. janvārī 10:34
Vakar Daugavas ledū ielūzis kāds vīrietis, kurš pa upi bija vizinājies ar sniega motociklu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ap plkst.21 saņemta informācija, ka Ķekavas novada Daugmales pagastā kāds vīrietis ar sniega motociklu vizinājies pa ledus virsmu un pazudis, savukārt ledū ir redzams melns caurums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji aptuveni 200 metrus no krasta pārmeklējuši ielūšanas vietu. Ap caurumu ledū nebija manāmas pēdas, kas liecinātu, ka cilvēks būtu izkļuvis no ūdens, savukārt ūdenī nebija redzams ne motocikls, ne cilvēks.

Tumsas dēļ meklēšanas darbi tika pārtraukti, un tie turpināsies šodien.

Vakar tika saņemts izsaukums arī uz Jēkabpils novada Zasas pagastu, kur dzīvojamā mājā izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatējuši, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg sadzīves mantas viena kvadrātmetra platībā. Cenšoties apdzēst liesmas paša spēkiem, cietis aptuveni 42 gadus vecs vīrietis, kurš nodots mediķu rīcībā.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Izlasi

Ar ko skolās baro mūsu bērnus? Latvijas skolēni publicē savu pusdienu foto 175
Advokāte Īrijā ar dažām fotogrāfijām izjauc latvieša Jāņa mēģinājumu piedzīt 120 000 eiro 25
Šis tūrists 47 dienas izdzīvoja Himalajos. Viņa meitene nomira 3 dienas pirms izglābšanas 8
Pievienot komentāru