Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ķekavas novada Daugmales pagastā kāds vīrietis ar sniega motociklu vizinājies pa ledus virsmu un pazudis, savukārt ledū ir redzams melns caurums.

Vizinoties ar sniega motociklu pa Daugavu, vīrietis ielūst ledū un pazūd 3

112
2016. gada 25. janvārī 10:34 2016. gada 25. janvārī 10:34
Vakar Daugavas ledū ielūzis kāds vīrietis, kurš pa upi bija vizinājies ar sniega motociklu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ap plkst.21 saņemta informācija, ka Ķekavas novada Daugmales pagastā kāds vīrietis ar sniega motociklu vizinājies pa ledus virsmu un pazudis, savukārt ledū ir redzams melns caurums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji aptuveni 200 metrus no krasta pārmeklējuši ielūšanas vietu. Ap caurumu ledū nebija manāmas pēdas, kas liecinātu, ka cilvēks būtu izkļuvis no ūdens, savukārt ūdenī nebija redzams ne motocikls, ne cilvēks.

Tumsas dēļ meklēšanas darbi tika pārtraukti, un tie turpināsies šodien.

Vakar tika saņemts izsaukums arī uz Jēkabpils novada Zasas pagastu, kur dzīvojamā mājā izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatējuši, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg sadzīves mantas viena kvadrātmetra platībā. Cenšoties apdzēst liesmas paša spēkiem, cietis aptuveni 42 gadus vecs vīrietis, kurš nodots mediķu rīcībā.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Viņi ir jauni, gudri un veiksmīgi. 10 Latvijas talanti, kam vēl nav 33
Oligarham Andrim Šķēlem 60! Uzņēmēja un ekspolitiķa dzīve fotogrāfijās 98
Lūgums palīdzēt! Kādreizējam Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Vasiļjevam nopietnas veselības problēmas 59
Pievienot komentāru