Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Ārlietu ministrs pasniedzis Atzinības rakstu Šauļu Universitātes Baltu centra vadītājai 1

Sabiedrība
2016. gada 26. janvārī 11:26 2016. gada 26. janvārī 11:26
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) pasniedzis Latvijas Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu Šauļu Universitātes Baltu centra vadītājai docentei Regīnai Kvašītei par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un Lietuvas divpusējo kultūras, izglītības, zinātnes un valodniecības sakaru stiprināšanā un Latvijas tēla popularizēšanā un veidošanā Lietuvā.

Kvašīte ir devusi nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un Lietuvas valodniecības pētījumos, baltu kultūras un baltu valodu kopšanā, Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju kontaktu stiprināšanā un abu valstu un tautu sadarbības veicināšanā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā, skaidrojot, ka Kvašīte ir viena no Šauļu Universitātes Baltu centra dibinātājām un vada centru kopš tā dibināšanas brīža.

Baltu centrs Kvašītes vadībā regulāri rīko seminārus, diskusijas un izstādes par baltu valodniecības, vēstures, Latvijas un Lietuvas mūsdienu sadarbības jautājumiem, veicina Latvijas un Lietuvas studentu apmaiņu, kā arī aktīvi piedalās citos ar baltu kultūru un valodu saistītos pasākumos.

Ārlietu ministrijas Atzinības raksti tiek pasniegti katru gadu, svinot Latvijas Republikas "de iure" atzīšanas dienu 26.janvārī.

LETA

Citi šobrīd lasa

Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 157
Pienāk satraucošas ziņas par Lauri Reiniku, kurš atpūšas Indonēzijā
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Pievienot komentāru