Video
"Kas mani baida visvairāk? Stulbums," teica režisors, norādot, ka viņam pietiek paskatīties komentārus internetā, lai redzētu "šo masīvo, neslēpto stulbuma uzbrukumu".

Vācu režisors Hercogs: "Sociālie tīkli ir vieta stulbumam" 16

Ziņas
2016. gada 26. janvārī 16:31
Vācu režisors Verners Hercogs, pirmdien Sandensas festivālā, prezentējot savu dokumentālo filmu par internetu, norādīja, ka sociālie tīkli ir vieta stulbumam.

"Kas iespaidīgs ir 100 000 tvītu, 100 000 stulbību, kuras katra ietilpināta 140 zīmēs?" jautāts par "Twitter" un citu sociālo tīklu nozīmi sabiedrībā, ar pretjautājumu atbildēja Hercogs.

"Kas tur tik fenomenāls? Es nekad neesmu redzējis nevienu tvītu, kas man šķistu kaut mazākajā mērā interesants," skaidroja režisors. Viņš cer, ka dokumentālā kino darbs "Lo and Behold: Reveries of the Connected World", kas stāsta par interneta veidošanos un tā ietekmi, liks cilvēkiem pārdomāt savu atkarību no interneta un "pievērst uzmanību notiekošajam".

Hercogs stāstīja, ka viņā pieauga nepatika pret sociālajiem medijiem un visa veida jaunajām tehnoloģijām, līdz kādā brīdī viņš gadu nebija ieslēdzis savu mobilo telefonu.

"Kas mani baida visvairāk? Stulbums," teica režisors, norādot, ka viņam pietiek paskatīties komentārus internetā, lai redzētu "šo masīvo, neslēpto stulbuma uzbrukumu".

Režisors gadiem ejot mēģinājis saglabāt savu dzīvi privātu, neejot uz dažādiem kino industrijas pasākumiem.

"Mani sociālie tīkli ir mans virtuves galds. Mēs ar sievu gatavojam ēdienu un uzaicinām ciemos lielākais četrus viesus, jo pie galda nevar sasēsties vairāk nekā seši cilvēki," stāstīja Hercogs.

LETA / Foto: EPA/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 25
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 35
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 6