Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
X-failu aģenti Malders un Skallija.

Džiliana Andersone ar Skallijas lomu "X-failos" pelna divreiz mazāk nekā Duhovnija atveidotais Malders 8

Kultūra
2016. gada 27. janvārī 15:16 2016. gada 27. janvārī 15:16
Amerikāņu aktrise Džiliana Andersone atklājusi, ka par filmēšanos seriāla "The X-Files" ("X-faili. Slepenās lietas") turpinājumā viņai piedāvāts divreiz mazāks atalgojums nekā otrajam galvenās lomas tēlotājam Deividam Duhovnijam.

Andersone jau 90.gados, kad seriāls baudīja vislielāko popularitāti, cīnījās par līdzīgu atalgojumu ar Duhovniju.

"Kā jau vienmēr, viņi pie manis atnāca ar piedāvājumu maksāt divreiz mazāk nekā Deividam," šomēnes intervijā kino industrijas žurnālam "The Hollywood Reporter" sacīja Andersone.

"Esmu pārsteigta, ka vairāk intervētāju par to nerunā, jo tā ir taisnība," viņa teica. "Domāju, ka tieši tagad ir svarīgi par to runāt, jo sievietes arvien vairāk izsakās par nevienlīdzīgo atalgojumu šajā biznesā. Mani tas šokēja, it īpaši tāpēc, ka pagātnē esmu tik daudz darījusi, lai mums maksātu godīgi. Es ļoti smagi pie tā strādāju un beidzot biju kaut ko panākusi."

"Pat pēdējo gadu intervijās cilvēki teikuši, ka nespējot tam noticēt, jautājuši, kā tas lika man justies. Es vienmēr atbildēju, ka tad tā bija, bet tagad ir pavisam citādi. Un tad tas atkal notika! Es pat nezinu, ko man vairs teikt," Andersone atzina intervijā vietnei "The Daily Beast".

Jaunās "The X-Files" sezonas pirmā sērija amerikāņu telekanālā "Fox" tika demonstrēta svētdien, 24.janvārī. Otrā sērija tika izrādīta nākamajā dienā.

Seriāla "X-faili" reklāmas treileris - video:
LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dumpinieku Ansis Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 15
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 6
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus