Smagi sadurtajam kaimiņam veikta operācija, un viņa dzīvībai briesmas nedraud, lai gan ievainojumi bijuši nopietni.

Purvciemā psihiski nelīdzsvarots vīrietis sadur kaimiņu un savaino specvienības policistu 25

112
2016. gada 27. janvārī 18:30 2016. gada 27. janvārī 18:30
Valsts policija Rīgā, Purvciemā, aizturējusi kādu psihiski nelīdzsvarotu vīrieti par kaimiņa saduršanu un specvienības policista savainošanu, informēja Valsts policijā.

Policija vakar saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu nama dzīvokli Rīgā, Ilūkstes ielā, kur kāds 1980.gadā dzimis vīrietis strīda laikā ar nazi smagi sadūris savu kaimiņu.

Notikuma vietā ieradās Speciālo uzdevumu bataljona (SUB) darbinieki un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Uzbrucējs tobrīd jau bija pametis kaimiņa dzīvokli, kur pastrādāts noziegums, un devies uz savu mitekli tajā pašā mājā. Viņš bija ieslēdzies un atsacījās atvērt durvis SUB darbiniekiem. Kāpņu telpā atradās arī šā vīrieša māte, kura paskaidroja, ka viņas dēlam esot psihiska rakstura traucējumi. Viņa arī atklāja, ka dzīvoklī atrodas gāzes pistole, kas pārveidota par pneimatisko ieroci.

Pēc ilgām pārrunām caur slēgtām durvīm, policijas darbiniekiem tā arī neizdevās pārliecināt, lai viņš ielaiž dzīvoklī. Tāpēc, iepriekš saskaņojot ar viņa māti, tika pieņemts lēmums durvis uzlauzt.

Kad SUB darbinieki iekļuva dzīvoklī, viņu priekšā stāvēja 35 gadus vecais vīrietis, kurš bija bruņojies ar nazi. Policisti centušies viņu nomierināt sarunu ceļā, taču vīrietis bijis neadekvāts. Ņemot vērā, ka vīrietis citiem līdzekļiem nav bijis savaldāms, policistiem nācies piemērot elektrošoku un gāzes ieroci.

Arī tas nav līdzējis, tāpēc policisti centušies izraut nazi no satrauktā vīrieša rokām. Vīrietis nazi sviedis policista virzienā. Nazis atsities pret SUB darbinieka vairogu, tomēr neveiksmīgi atlēcis un savainojis viņa pieri.

Policista ievainojums nav nopietns, un viņš ir gatavs turpināt pildīt dienesta pienākumus. Savukārt smagi sadurtajam kaimiņam veikta operācija, un arī viņa dzīvībai briesmas nedraud, lai gan ievainojumi bijuši nopietni.

Pēc notikušā noziedznieks nogādāts mediķu aprūpē. Pret viņu sākti divi kriminālprocesi - par dzīvībai bīstamu miesas bojājumu nodarīšanu un par nepakļaušanos policijas darbiniekiem.

LETA/Foto: Lita Krone/LETA

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 34
Britu modele apsūdz slaveno iluzionistu Deividu Bleinu izvarošanā 22
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 6
Skatīt visus komentārus