Atkusnis Latvijā turpināsies līdz nākamās nedēļas vidum, bet tad iestāsies neliels sals.

Zināms, kad atkal atgriezīsies aukstums un uzsnigs sniegs 11

Ziņas
2016. gada 29. janvārī 09:22
Atkusnis Latvijā turpināsies līdz nākamās nedēļas vidum un tad uz dažām dienām atkal atgriezīsies neliels sals, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Šajā nedēļas nogalē un arī nākamās nedēļas sākumā pāri Eiropas ziemeļu daļai virzīsies cikloni, atnesot daudz nokrišņu, bet no rietumiem Latvijā turpinās ieplūst siltās gaisa masas, tāpēc gaisa temperatūra būs pozitīva. Vien atsevišķas naktis valsts austrumu un centrālajā daļā termometra stabiņš var noslīdēt mazliet zem 0 grādiem.

Ciklonu aktivitāte mazināsies nākamās nedēļas vidū, līdz ar to uz dažām dienām Latvijā atkal gaidāms neliels sals. Valsts austrumos negatīva gaisa temperatūra būs gan naktī, gan arī dienas laikā. Šajā periodā nokrišņu būs salīdzinoši mazāk un galvenokārt tie būs slapja sniega un sniega veidā. Sinoptiķi prognozē, ka atkal sāks veidoties sniega sega.

Turpmākās dienas arī saglabāsies mēreni stiprs līdz stiprs rietumu vējš, kas brāzmās bieži sasniegs 15-19 metrus sekundē lielu ātrumu, piekrastē līdz 20-22 metriem sekundē.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 28
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 14
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 4