Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šobrīd cietušais bērns joprojām atrodas krīzes centrā.

Kokneses novadā aizturētais vīrietis nespēj pamatot, kāpēc seksuāli izmantoja zīdaini 12

112
2016. gada 2. februārī 18:46 2016. gada 2. februārī 18:46
Valsts policijas Aizkraukles iecirkņa darbinieki pabeiguši izmeklēšanu krimināllietā par seksuālu vardarbību pret desmit mēnešus vecu zīdaini, informēja Valsts policija.

Izmeklēšanā iegūtā informācija apstiprina, ka 2015.gada 22.augustā kādā dzīvoklī Kokneses novadā notikusi iedzeršana. Uzdzīves laikā dzīvokļa saimniece un kompānija, kas bijusi dzīvoklī, uz laiku pametuši dzīvokļa telpas. Dzīvoklī palicis desmit mēnešus vecs zīdainis un 1961.gadā dzimis vīrietis, kurš bija bērna mātes dzīvesbiedrs.

Pierādījumi liecina, ka zīdaiņa mātes prombūtnes laikā vīrietis veicis netiklas darbības ar bērnu un nodarījis bērnam miesas bojājumus. Policija par notikušo uzzinājusi no mediķiem, kas bija izsaukti uz notikuma vietu, lai sniegtu zīdainim medicīnisko palīdzību.

Tajā pašā dienā vīrietis aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu aizturēts, bet vēlāk viņam ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Izmeklēšanas laikā aizdomās turētais policijai atzinis savu vainu nodarītajā, taču motivēt savu rīcību viņš nav spējis.

19.janvārī Aizkraukles policisti pabeiguši izmeklēšanu un lietu nosūtījuši Zemgales apgabaltiesas prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Aizdomās turētajam tiek inkriminēta seksuāla vardarbība pret personu, kas nav sasniegusi 16 gadus vecumu, ja tā izraisījusi smagas sekas. Par šādu noziegumu Krimināllikumā paredzēts augstākais soda mērs - mūža ieslodzījums - vai brīvības atņemšana no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz pieciem gadiem.

Šobrīd cietušais bērns joprojām atrodas krīzes centrā.

LETA / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 8
Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 18
Pārsteidzoši uz futbola Pasaules kausu tikušajai Peru draud diskvalifikācija no sacensībām
Skatīt visus komentārus