Nakts otrajā pusē jūras piekrastē dienvidrietumu vējš brāzmās sasniegs 25 metrus sekundē.

Šonakt vējš var lauzt kokus un noraut jumtus 1

Ziņas
2016. gada 2. februārī 20:20
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, pamatojoties uz sinoptiņu brīdinājumu, informē, ka Latvijas teritorijas lielākajā daļā naktī saglabāsies dienvidrietumu vējš brāzmās 15-18 metri sekundē, bet Kurzemes piekrastē līdz 20-23 metriem sekundē.

Sakarā ar gaidāmo spēcīgo vēju brāzmām iespējami elektropadeves un sakaru līniju bojājumi, koku lūšana, jumtu konstrukciju noraušana.

Nakts otrajā pusē jūras piekrastē dienvidrietumu vējš brāzmās sasniegs 25 metrus sekundē.

VUGD iesaka iedzīvotājiem novākt liekos priekšmetus no māju balkoniem, turēt aizvērtas māju ieejas durvis, bēniņu lūkas, logus, novietot palīgbūvēs mājdzīvniekus, neatrasties pašiem un nenovietot transporta līdzekļus zem vientuļiem kokiem, celtniecības sastatnēm, reklāmas stendiem, elektropārvades līnijām un citām komunikācijām. Bez īpašas nepieciešamības nav jāiet ārpus telpām.

Konstatējot bojātas elektropārvades līnijas vai norautus vadus, nedrīkst tuvoties šiem objektiem, jāzvana "Sadales tīkla" avārijas dienestam pa tālruni 80200404. Lai savlaicīgi saņemtu informāciju, jāieslēdz televizors vai radio.

Apdraudējuma gadījumos jāzvana Valsts ugunsdzēsības dienestam pa tālruni 112. Lai nepārslogotu 112 līnijas, gadījumos, kad nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība jāzvana – 113.

BNS / Foto: Gatis Dieziņš/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 23
  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 29
  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 2