Vairākām Veselības ministrijas padotības iestādēm būs jauni vadītāji, rīkojumu parakstījis ministrs Belēvičs.

Vairākām Veselības ministrijas padotības iestādēm būs jauni šefi - Belēvičs kūrē rotāciju 26

Ziņas
2016. gada 5. februārī 08:18
Veselības ministrs Guntis Belēvičs ir parakstījis rīkojumu par veselības nozares iestāžu vadītāju rotāciju, lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, mazinātu korupcijas riskus, paaugstinātu ierēdņu kompetenci un profesionalitāti.

Veselības inspekcijas vadītājs Egils Harasimjuks turpmāk vadīs Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centru, savukārt līdzšinējā Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra direktore Aija Mežsarga būs Veselības inspekcijas vadītāja.

Ministrs uzsvēris, ka augstu vērtē abu šo amatpersonu pieredzi un zināšanas, taču lēmumu skaidrojis ar to, ka Harasimjuks un Mežsarga savā karjeras izaugsmē saskarsies ar jauniem izaicinājumiem un tiks nodrošināta profesionāla pilnveidošanās.

Lai stiprinātu sporta medicīnas un sportistu veselības veicināšanas jautājumus, Valsts sporta medicīnas centra direktores vietnieka amatā darbu uzsāks līdzšinējā Slimību profilakses un kontroles centra direktore Inga Šmate. Veicot rotāciju, tika izvērtēta iestāžu vadītāju kompetence, zināšanas un darba pieredze.

Tāpat Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora amatā ir pārcelta līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Sarmīte Villere.

Visas amatpersonas jaunos amata pienākumus sāks pildīt ar piektdienu, 5. februāri.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 86
  • Nemet ārā tējas maisiņus! 5 idejas, kas saimniecībā noderēs 4
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 0