"Dzelzs vilks" sāk jaunā albuma "Perfekta rītdiena" koncertturneju.

"Dzelzs Vilks" dodas koncerttūrē 7

Ziņas
2016. gada 7. februārī 23:55
Grupa "Dzelzs vilks" 6.februārī uzsāka jaunā albuma "Perfekta rītdiena" koncertturneju, kuras sešos koncertos uzstāsies Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī un Rīgā, informēja grupas pārstāve Aija Kaukule.

Turnejas iesākumā grupa izdevusi singlu "Automātiskie atbildētāji", kas ieskaņots kopā ar dziedātāju Anitu Intaiti, kā arī izveidojusi videoklipu, veltot to visiem mīlētājiem.

"Katram no mums ir savs mīlestības stāsts, tomēr nevienu no mūsu stāstiem nav iespējams izstāstīt otrreiz - par spīti tam, ka tos mēdzam fiksēt fotogrāfijās, tetovējumos uz miesas un pases zīmogos. Varbūt par tiem var dziedāt – vislabāk, ja to var darīt kopā ar kādu skaistas balss īpašnieci. Mēs priecātos, ja mūsu dziesma kļūtu par liecinieci kādam no jūsu stāstiem," par dziesmu saka grupas solists Juris Kaukulis.

Aizvadītā gada nogalē "Dzelzs vilks" izdeva pēc skaita 13.studijas albumu "Perfekta rītdiena". CD iekļautas 11 kompozīcijas, kas ieskaņotas ieraksta producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā "Eli". "Perfekta rītdiena" pirmais singls "Tu vilki nakti" skan radio.

Jaunā albuma koncertturnejā grupa uzstāsies Jelgavā (12.februārī), Valmierā (13.februārī), Ventspilī (27.februārī) un Jēkabpilī (18.februārī), kā arī 19.februārī - tūres centrālajā koncertā Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 29
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 31