"Simple Express" autobuss braucis maršrutā "Sanktpēterburga-Rīga", kad ap plkst.0.49 uz ceļa Jehvi-Tartu notikusi sadursme ar kravas automašīnu.

Traģiska nakts Igaunijā, avārijā gājis bojā autobusa šoferis no Latvijas 16

112
2016. gada 8. februārī 08:29 2016. gada 8. februārī 08:29
(Papildināta 10:49) Šonakt Igaunijā pēc sadursmes ar kravas automašīnu gājis bojā uzņēmuma "Simple Express" satiksmes autobusa vadītājs - Latvijas pilsonis. Cietuši desmit Latvijas iedzīvotāji, bet deviņi no tiem guvuši stiprākus vai vieglākus miesas bojājumus, sacīja Ārlietu ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons.

Ministrijas pārstāvis apliecināja, ka šonakt Igaunijā pēc sadursmes ar kravas automašīnu gājis bojā Latvijas pilsonis. Tikmēr Latvijas konsulārais dienests uztur saziņu ar Igaunijas policiju, lai precizētu detaļas.

Saskaņā ar ministrijas rīcībā esoši informāciju divi Latvijas iedzīvotāji atrodas slimnīcā Ida viruma reģionā, savukārt viens - Tartu.

"Lux Express" grupā ietilpstošā pārvadātāja "Simple Express" autobuss braucis maršrutā "Sanktpēterburga-Rīga", kad ap plkst.0.49 uz ceļa Jehvi-Tartu notikusi sadursme ar kravas automašīnu, kas reģistrēta Lietuvā. Sākotnējā informācija liecina, ka kravas automašīna bija iebraukusi pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā notikusi sadursme.

Tiek ziņots, ka konkrētais ceļa posms bijis slidens un kravas automašīnas vadītājs zaudējis kontroli pār spēkrata vadību.

Negadījumā gājis bojā viens no autobusa vadītājiem, kurš bijis 49 gadus vecs Latvijas pilsonis. Vēl trīs cietušo stāvoklis ir smags, bet kopumā slimnīcā nogādāti 13 autobusa pasažieri.

Kopumā autobusā atradušies 19 pasažieri un divi autobusa vadītāji. Starp autobusā esošajiem cilvēkiem bijuši deviņi Latvijas, deviņi Krievijas un divi Igaunijas pilsoņi. No viņiem nav cietuši abi igauņi, divi Latvijas un divi Krievijas pilsoņi.

Negadījuma apstākļus noskaidro Igaunijas policija.

Uzņēmums izteicis līdzjūtību autobusa vadītāja radiniekiem un norāda, ka uzņēmuma prioritāte patlaban ir sniegt visu iespējamo atbalstu cietušajiem un viņu radiniekiem.

Satiksmes autobusa avārijas vieta:
LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 40
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 6
Karstasinīgs lietuvietis uzrīko kautiņu pie Ģedimina torņa un dzen prom tūristus 28
Skatīt visus komentārus