4 Foto
Kāds kungs Ikšķilē devās uz veikalu, kad viņa gaitas izjauca policijas darbinieki, kuri norādīja, ka reibumā braukt ar auto ir aizliegts. Cik promiļu reibumā šis vadītājs stūrēja auto, pagaidām informācijas nav.

Ikšķilē aizturēti divi dzērājšoferi; viens "vizinājies" pat 4,15 promiļu reibumā. FOTO 9

Ziņas
2016. gada 8. februārī 13:11
Vakar, 7.februārī, ap plkst.19.45, veicot patrulēšanu Ikšķiles novadā, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja kāds "Renault Kangoo" autovadītājs, kurš brauca neadekvāti, apdraudot citus braucējus un gājējus. Interesanti, ka arī dienu iepriekš policijas darbinieki Ikšķilē aizturējuši vēl vienu iereibušu autovadītāju, kurš bija devies uz veikalu "Maxima" ar automašīnu "Nissan".

Vadītājs ar "Renault" stūrēja spēkratu Ikšķiles pilsētas centrā ar pilnīgi tukšu riepu un ar savu braukšanu, strauji mainot braukšanas virzienu un iebraucot braukšanas pretējā virzienā, apdraudēja citus autobraucējus un gājējus.

Kā informēja Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas "Renault" vadītājs sākumā nereaģēja, taču pēc kāda laika pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās apturēt spēkratu "Renault Kangoo".

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 4,15 promiļu reibumā. Aizturētais automašīnas vadītājs turpmākām darbībām tika nodots Valsts policijas rīcībā.

Interesanti, ka arī dienu iepriekš policijas darbinieki Ikšķilē aizturējuši iereibušu autovadītāju. "Nissan" šoferis bija devies uz veikalu "Maxima".

Policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana reibumā būtiski apdraud gan paša, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

 

Kasjauns.lv, LETA/Foto: ikskile.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 1
  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 30