Pašnāvību skaits ir satraucošs, norāda Ķuzis.

Policijas šefs Ints Ķuzis: "Pērn seši policisti izdarīja pašnāvību" 11

112
2016. gada 11. februārī 13:04 2016. gada 11. februārī 13:04
Pērn seši likumsargi izdarīja pašnāvības; šāds skaits ir satraucošs, ceturtdien Valsts policijas gada pārskata sanāksmē teica Valsts policijas šefs Ints Ķuzis.

Viņš norādīja, ka salīdzinot ar citiem gadiem, tas ir nebijis gadījums. Lai analizētu notikušo pērn veiktas arī konsultācijas ar psihologiem. "Skaidrs ir tas, ka visos gadījumos to varēja redzēt un nojaust, ka  kaut kas nav kārtībā," teica policijas priekšnieks.

Ķuzis sanāksmē vērsās arī pie vadītājiem. "Tas attiecas arī uz vadītājiem, vadītājiem nav tikai jāsaņem lielāka alga, jādod pavēles, bet arī jāseko līdzi, kas notiek ar darbiniekiem," teica Ķuzis un piebilda, ka pārsvarā visi policisti sev dzīvību atņēma ar likumsargiem pieejamajiem līdzekļiem.

Kā iemeslus policistu pašnāvībām Ķuzis minēja sociālekonomiskos apstākļus.

Jau ziņots, ka ceturtdien notiek Valsts policijas gada pārskata sanāksme. Par Valsts policijas darba rezultātiem un attīstības tendencēm runā Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, kā arī citas amatpersonas.

BNS / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 21
Princis Harijs atklāj: viņš grasījās pamest karalisko ģimeni 16
Cilvēki nofilmē, kā pa Minsku lielā ātrumā traucies tanks "ieskrien" stabā un avarē 5
Skatīt visus komentārus