16 Foto
Laimdota Straujuma savā pēdējā darba dienā premjera amatā beidzot smaidīja kā „maija saulīte”.

Bučas, puķu pušķi un smaidu birums; Laimdota aiziet. FOTO 36

Ziņas
2016. gada 11. februārī 18:33
Pēc tam, kad premjera amatā apstiprināja Māri Kučinski un ziedi tika pasniegta jaunajam izpildvaras priekšniekam, daudz sirsnīgākā un mīļākā procesijā tautas kalpi, ministri un tuvākie ļaudis teica paldies bijušajai premjerei Laimdotai Straujumai.

Laimdota šajā dienā, kad no viņas pleciem noveļas mocības ar demisionējušās valdības kopā saturēšanu, beidzot tā pa īstam varēja smiet un priecāties, ka viens viņas politiskās karjeras posms noslēdzies. Vairākus gadus vadījusi valdību viņa nu atgriezīsies parlamenta darbā, kas ir daudz mierīgāks un ne tik atbildīgs kā premjera postenis.

Pēc Kučinska valdības apstiprināšanas daudzi ministri steidza pie Laimdotas pateikties viņai par kopā pavadīto laiku. Ekspremjeri bučoja ne tikai viņas vadītās valdības dāmas, bet arī kavalieri, kuri, atvadoties no Laimdotas, viņai bija sarūpējuši arī puķu pušķus. Vissirsnīgāk teikt paldies Laimdotai izdevās veselības ministram Guntim Belēvičam. Kopumā Laimdotai tika vairāk ziedu nekā jaunajam premjeram Kučinskim. Turklāt viņai dāvāja ne tikai rozes, bet arī ar mīlestību sietus puķu pušķus.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 76
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 25
  • Maksims, kurš aicināja Latviju pievienot Krievijai, tagad lūdz iespēju pamest valsti 4