Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kamēr Harijs cenšas sadzīvot ar pagātni, kas nepaliek savā vietā, viņa jaunākais dēls Albuss cīnās ar ģimenes mantojuma nastu, ko nekad nav gribējis.

Grāmatas formā klajā nāks luga par Hariju Poteru

Kultūra
2016. gada 11. februārī 19:08 2016. gada 11. februārī 19:08
Šogad iznāks jaunās izrādes "Harry Potter and the Cursed Child" scenārijs, kurā turpināts stāsts par pusaugu burvi Hariju Poteru.

Teātra iestudējumu 30.jūlijā sāks izrādīt Londonā. Grāmata iznāks dienu pēc pirmizrādes.

Izrādē atspoguļota Harija Potera dzīve 19 gadus pēc notikumiem, kas aprakstīti rakstnieces Dž.K.Roulingas grāmatu sērijas pēdējā daļā "Harry Potter and the Deathly Hallows" ("Harijs Poters un Nāves dāvesti"). Poters strādā Burvestību ministrijā un ir precējies. Viņa ģimenē ir trīs bērni.

"Kamēr Harijs cenšas sadzīvot ar pagātni, kas nepaliek savā vietā, viņa jaunākais dēls Albuss cīnās ar ģimenes mantojuma nastu, ko nekad nav gribējis," teikts izdevniecības "Little, Brown" mājaslapā.

Lugu sarakstījis scenārists Džeks Torns, balstoties uz Roulingas stāstu.

"Dž.K.Roulinga un viņas komanda saņēmuši daudzus lūgumus no faniem, kuri nevar noskatīties izrādi Londonā, taču gribētu izlasīt lugu grāmatas formātā. Mēs ar prieku viņiem to nodrošināsim," norāda "Little, Brown" vadītājs Deivids Šellijs.

"Harry Potter" ir starp pasaules veiksmīgākajām grāmatu sērijām. Visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 450 miljoni grāmatu eksemplāru.

Savukārt "Harry Potter" filmu sērijas kopējie kases ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros pārsniedz septiņus miljardus ASV dolāru (6,2 miljardus eiro).

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 7
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 73
Pievienot komentāru