Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu "Largest airborne wedding" oficiāli ir reģistrēs pasaules Ginesa rekorda organizācijā.

Laulājoties lidojumā gaisa balonā, Jēkabpilī 50 pāri centīsies sasniegt Ginesa rekordu 3

Ziņas
2016. gada 14. februārī 07:45
Šodien lidojumā gaisa balonā iecerēts salaulāt 50 pārus, lai tādā veidā sasniegtu jaunu pasaules Ginesa rekordu, informēja biedrības "Sky Amazons" valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.

Līdz ar laulībām gaisa balonā noslēgsies arī ziemas gaisa balonu festivāls "Love Cup 2016", kas norisinājās no 11.februāra.

Laulājoties lidojuma laikā gaisa balonā, 50 pāri centīsies sasniegt pasaules Ginesa rekordu "Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits". Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu "Largest airborne wedding" oficiāli ir reģistrēs pasaules Ginesa rekorda organizācijā.

Atbilstoši Civilās aviācijas aģentūras (CAA) izsniegtajai atļaujai arī šodien dažādo izmēru gaisa baloni debesīs lidos virs Jēkabpils un tai līdzās esošā Krustpils, kā arī Salas un Viesītes novada. Tādējādi būs gādāts, lai gaisa balonus debesīs var redzēt iespējami daudz vietējo iedzīvotāju maksimāli plašā diapazonā.

Savukārt, iestājoties tumsai, gaisa baloni skatītājus priecēs ar vakara spīdēšanu un atsaites lidojumiem.

Ziemas gaisa balonu festivāla organizatori gan uzsver, ka pats pirmais un svarīgākais uzdevums ir drošība, tādēļ katra iecerētā aktivitāte tiks īstenota tikai tad, ja meteoroloģiskie apstākļi ļaus to veikt droši. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā aktivitātes ar gaisa baloniem var mainīt norises vietu vai tikt atceltas.

LETA / Foto: Shutterstock
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Parisa Hiltone apstiprina, ka atradusi Īsto. FOTO 3
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 109
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 9