Partija "Vienoti Latvijai" 12.Saeimas vēlēšanās ieguva 1,81% vēlētāju atbalstu. Šlesers to skaidroja ar notikumiem Ukrainā.

Šlesers atstājis partijas "Vienoti Latvijai" vadību 15

Ziņas
2016. gada 15. februārī 09:19
Kādreizējais Latvijas politikas smagsvars Ainārs Šlesers atstājis partijas "Vienoti Latvijai" vadību, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Partijas "Vienoti Latvijai" valdē darbojas personas, no kurām tikai vienai ir tiesības pārstāvēt politisko organizāciju atsevišķi. Iepriekš šis valdes loceklis ar unikālajām tiesībām bija Šlesers, savukārt kopš 10.februāra viņu "Vienoti Latvijai" valdē nomainījusi 1959.gadā dzimusī Inese Muhamberga.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, Muhamberga darbojas Rēzeknes pusē reģistrēto biedrību "Vienādas iespējas" un "Eņģeļi ar mums" valdēs. Saskaņā ar aģentūras LETA arhīva informāciju, 2014.gadā viņa saņēmusi "Latgales Gada balvu" nominācijā "Sirds cilvēks".

Kā liecina "Firmas.lv" dati, kopš 10.februāra pamainījušies arī citi partijas "Vienoti Latvijai" valdes locekļi. Turpmāk politiskās organizācijas valdē kopā ar Muhambergu darbosies 1971.gadā dzimusī Ilga Karpova, 1953.gadā dzimusī Svetlana Romāne, 1965.gadā dzimušais Gunārs Spradzenko un 1985.gadā dzimušais Andris Tumiņš. Atšķirībā no Muhambergas, četri pārējie partijas valdes locekļi partiju varēs pārstāvēt tikai kopā ar vismaz diviem citiem valdes locekļiem.

Partija "Vienoti Latvijai" 12.Saeimas vēlēšanās ieguva 1,81% vēlētāju atbalstu. Toreizējais politiskā spēka līderis Šlesers intervijā aģentūrai LETA partijas vājo sniegumu skaidroja ar notikumiem Ukrainā - no turienes nākošais drošības apdraudējums vēlētājiem esot šķitis svarīgāks nekā "Vienoti Latvijai" piedāvātais nāciju izlīgums.

LETA / Foto: Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • 7 padomi, kā pavasara tīrīšanā iesaistīt visu ģimeni (arī bērnus) 0
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 16
  • Jaunais vīrs uzreiz pēc laulību ceremonijas no sievas "izsūc" dvēseli 3