Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ghetto Faktora burvība ir tajā, ka pilnīgi visiem, neatkarīgi no sagatavotības pakāpes, tiek dota vienāda iespēja.

Ghetto Games izsludina vokālo konkursu Ghetto Faktors 1

Kultūra
2016. gada 15. februārī 11:31 2016. gada 15. februārī 11:31
Gatavojoties astotajai sezonai, Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludina vokālo konkursu Ghetto Faktors ar devīzi “Seko savam sapnim!”. Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV, uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Projekta Ghetto Faktors mērķis ir atrast personību ar vislielāko potenciālu dziedāšanā, un attiecīgi šī projekta uzvarētājam vai uzvarētājai sniegt iespēju saistīt vai turpināt savu dzīvi ar profesionāla mūziķa karjeru.

Jau pirmajā Ghetto Faktors konkursā 2013. gadā, sevi spilgti pieteica šobrīd atpazīstamie mūziķi Aminata Savadogo un Justs Sirmais, taču uzvarēja  Kristīne Prauliņa, kura šobrīd veiksmīgi turpina sadarību ar Raimondu Paulu un Latvijas Radio ‘’Bigbendu’’.

Kā atzīst Ghetto Games oficiālais DJ’s un viens no projekta vadītājiem un idejas autoriem Mārtiņs Klucis (DJ Get Dizzy): “Ghetto Faktora burvība ir tajā, ka pilnīgi visiem, neatkarīgi no sagatavotības pakāpes, tiek dota vienāda iespēja. Šis projekts var kalpot gan kā atspēriena punkts mūziķa karjerai, gan kā platforma dažādu ar mūziku saistītu talantu attīstīšanai. Aicināts ir katrs, kuram dziedāšana sagādā prieku un dod spēku!”

Pieteikšanās laiks: 14.02. – 01.03. Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa ir pieejama www.ghettofaktors.lv . kā arī

FB.com/GHETTOFAKTORS

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Ghetto Games 2016.gada sezona aizsāksies 13.maijā ar pirmo Ghetto Basket turnīru. Lielākie šī gada sezonas pasākumi ir  4.06. “GHETTO Extreme” sezonas atklāšana,11.06. “GHETTO Stunt” ,16.06. “GHETTO Brīvrunu batls”, 20.06. “GHETTO Fight”, 2.07. “GHETTO Dance”, 8. - 9.07. Starptautiskais 3x3 baskebtola turnīrs Jūrmalā, 19.07. starptautiskais slam dunk konkurss “Kings of Air”, 1.08. “GHETTO fight”, 19.-21.08.

Austrumeiropas vērienīgākais ielu kultūras un sporta festivals “Ghetto Games festivals Ventspilī”  un 30.08.-1.09. GHETTO sezonas noslēguma sacensības.

 

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 8
Pārsteidzoši uz futbola Pasaules kausu tikušajai Peru draud diskvalifikācija no sacensībām
"Spēlmaņu naktī" triumfē Briķe un Jakovels un režisors Zemļanskis ar "Precībām"
Pievienot komentāru