Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Labas ziņas par prezidenta Vējoņa veselības stāvokli 21

Sabiedrība
2016. gada 16. februārī 13:02 2016. gada 16. februārī 13:02
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa atveseļošanās procesā vērojama pozitīva dinamika un viņš turpina strādāt ar dokumentiem, pastāstīja prezidenta padomnieks Gusts Kikusts.

Vienlaikus šobrīd vēl nav zināms, kad prezidents varēs atstāt slimnīcu un turpināt ārstēšanos mājās, jo to izlemšot ārsti.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vējoņa ārstēšanās norisinās atbilstoši plānam un viņa veselības stāvoklis ar katru dienu uzlabojas, iepriekš informēja prezidenta kanceleja. Vējonis turpina atveseļoties Stradiņa slimnīcas kardioķirurģijas nodaļā. Ārstēšanās norit atbilstoši plānam, un Valsts prezidenta veselības stāvoklis ar katru dienu uzlabojas, norāda kanceleja.

Prezidents pēc sirds vārstuļa operācijas ārstējas Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Prezidenta slimības laikā viņa pienākumus pilda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Prezidenta kancelejā aģentūra BNS noskaidroja, ka prezidents ar dokumentiem strādājis visu slimības laiku - arī 19.janvārī, kad parakstīja paziņojumu par pilnvaru nodošanu. "Prezidents tostarp izskatīja Enerģijas dzērienu aprites likuma grozījumu otrreizējās caurlūkošanas lūgumu, lūdza Saeimas priekšsēdētājai akreditēt Korejas vēstnieku, iepazinās ar valdības deklarāciju, kā arī parakstīja dažādus dokumentus," skaidroja prezidenta kanceleja.

Vējonis iepriekš parakstīja arī pirmo militāro pavēli kopš saslimšanas. "Valsts prezidents kā valsts bruņotā spēka augstākais vadonis parakstīja pavēli par kārtējās dienesta pakāpes piešķiršanu 22 Nacionālo bruņoto spēku virsniekiem, kuri nodienējuši dienesta pakāpes piešķiršanai noteikto laiku," pauda kanceleja.

BNS / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 5
Skatīt visus komentārus