Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Saeimas deputāts Jānis Dombrava.

Latvijas diplomāts bijis spiests atvainoties Krievijai par Dombravas izteikumiem 77

Sabiedrība
2016. gada 16. februārī 18:12 2016. gada 16. februārī 18:12
Latvijas pagaidu pilnvarotais lietvedis Krievijas Ārlietu ministrijā (ĀM) esot bijis spiests atvainoties par Saeimas deputāta Jāņa Dombravas (VL-TB/LNNK) izteikumiem, apgalvo Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs. Savukārt Latvijas puse atzīst, ka tikšanās ir bijusi, taču nevarot runāt par atvainošanos.

Dombrava telekompānijai LNT bija izteicies, ka Vešņakovs būtu sen jāmet ārā no Latvijas, jo "tik klaja necieņas izrādīšana valstī, kurā viņš atrodas kā vēstnieks, un iejaukšanās iekšpolitikā nav redzēta no nevienas citas amatpersonas, no diplomāta".

Vešņakovs stāstīja, ka saistībā ar šo incidentu Latvijas diplomāts esot ieradies Krievijas ĀM un izteicis atvainošanos. Par to Krievijas vēstniecība paziņoja sociālajā vietnē "Twitter", tomēr attiecīgais ieraksts ātri tika izdzēsts.

Latvijas ĀM preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons  apliecināja, ka tikšanās Krievijas ĀM tiešām norisinājusies un tajā piedalījies Latvijas pilnvarotais lietvedis. Saruna ministrijā bijusi par plašu Latvijas un Krievijas attiecību spektru, un Latvijas pārstāvis Krievijas pusei vēlreiz esot izskaidrojis parlamentārās sistēmas darbu.

Latvijas pilnvarotais lietvedis norādījis, ka atsevišķu deputātu izteikumi nav un nevar tikt interpretēti kā Latvijas valdības pozīcija, tie ir vērtējami kā deputāta individuālais viedoklis.

LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 82
Porziņģis nākamnedēļ viesosies slavenajā Džimija Falona šovā 4
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 17
Skatīt visus komentārus