Pirms nedēļas pazudušie - 17 gadu vecā ventspilniece Vanesa Apkalne un 19 gadu vecais liepājnieks Mārtiņš Šķuburs esot sveiki un veseli. Mārtiņš par sevi ziņu devis mammai.

Pazudušais mīlas pāris Vanesa un Mārtiņš beidzot devuši ziņu - puisis nosūtījis SMS mammai

112
2016. gada 18. februārī 14:02 2016. gada 18. februārī 14:02
(Papildināta ar jaunāko informāciju pl.19:20) Pirms nedēļas kopā ar 17 gadu veco ventspilnieci Vanesu Apkalni no mājām aizmukušais 19 gadus vecais liepājnieks Mārtiņš Šķuburs par sevi devis ziņu mammai, Kasjauns.lv apliecināja Liepājas policijā. Tomēr likumsargi viņu meklēšanu nav pārtraukuši, jo „dzīvajā” neviens no viņiem vēl nav redzēts.

Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse Kasjauns.lv apstiprināja, ka pazudušā puiša māte no dēla ir saņēmusi ziņu, kas esot pozitīvi. „Taču , kamēr neredzam abus sveikus un veselus, ar to ir par maz, lai policija pārtrauktu meklēšanas darbības,” norādīja Knīse. Jaunieši pagaidām informējuši tuviniekus, lai viņi neuztrauktos.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka pirms nedēļas, 12. februārī, Mārtiņš devies no Liepājas uz Ventspili, lai apmeklētu turienes skolas sarīkojumu kopā ar Vanesu. Abi tur arī pagājušās piektdienas vakarā redzēti. Bet pēc tam no abiem vairs nebija saņemta nekāda vēsts. Kur un kāpēc abi devušies, joprojām ir mīkla. Tomēr, pēc visa spriežot, iemesls varētu būt gluži romantisks – abi gribēja būt kopā par spīti Vanesas mammas dusmām un vēlmei abus izšķirt. Sestdien, 13. februārī, Vanesa un Mārtiņš redzēti Liepājā it kā dodoties Lietuvas virzienā. Abi savus mobilos tālruņus, lai iegūtu naudu, esot nodevuši lombardā. Līdz ar to tiek uzskatīts, ka jaunieši varētu būt Lietuvā. Tādēļ viņus policija izsludināja starptautiskā meklēšanā.

To, ka abi jaunieši bijuši pazīstami jau iepriekš, laikrakstam „Kurzemes Vārds” apliecinājusi meitenes māte Kristīne Iekļava. Sīkākas detaļas gan viņa nevēlējās atklāt. Vien nojaušams, ka abu jauno cilvēku starpā valdījušas romantiskas attiecības, kuras, iespējams, nav atbalstījuši nepilngadīgās jaunietes tuvinieki.

Piemēram, Vanesas mamma Mārtiņa „Instagram” profilā pie abu jauniešu romantiska selfija ierakstījusi komentāru: „Ja Vanesa nebūs šonakt mājās, tiksimies tiesā, tev ir 19, Vanesa ir nepilngadīga...”

Pirms nedēļas pazudušie - 17 gadu vecā ventspilniece Vanesa Apkalne un 19 gadu vecais liepājnieks Mārtiņš Šķuburs.

Pēdējās dienās jauniešu radi un tuvinieki viņus aicināja atgriezties mājās. „Mīļo meitiņ, lūdzu, attopies un nāc mājās! Jo ilgāk iet laiks, jo viss kļūst sarežģītāk. Mēs tiksim ar visu galā, apsolu! Ļoti mīlu tevi! Lūdzu, nāc mājās!” – tā pazudušās jaunietes Vanesas mamma rakstīja sociālajā tīklā „Facebook”.

„Nāc/brauc taču reiz mājās! Nekas nav neatrisināms! Nekas! Tavi radinieki un mazais brālītis nav pelnījis asaras, un draugi arī uztraucas. Kaut tikai padod ziņu mammai, viņa tomēr par tevi visvairāk satraucas,” – tā „Facebook” savukārt aicināja pazudušā puiša Mārtiņa draugi.


Kasjauns.lv/Foto: no sociālajiem tīkliem, Valsts policija

Citi šobrīd lasa

Manieru zinātāja Aija Strautmane: "Man ir sajūta, ka vārds "piedodiet" no leksikas ir izņemts" 24
Popzvaigzne atklāj, ka būt stāvoklī bijis briesmīgi 4
Šodien Latvijā pirmais sniegs, autoceļi var apledot 3