Trešdienas vakarā Ventspils veikalā „Top!” pārdevējus un pircējus pārsteidza vēl nebijis apmeklētājs – stirna.

Pārtikas veikalā Ventspilī kopā ar pircēju ienāk arī stirna. VIDEO 91

Ziņas
2016. gada 18. februārī 15:11
Ventspilī veikala „Top!” Poruka ielā apmeklētājus trešdienas, 17. februāra, vakarā no ierastās iepirkšanās iztraucēja stirna, kura tirdzniecības zālē iemaldījās kopā ar kādu pircēju.

Ventspilnieks Vladislavs portālam ventasbalss.lv pastāstīja, ka pastaigājies gar Ventspils augstskolu, kad pēkšņi viņam klāt pienākusi stirna. „Stirna sekoja man kā suns. Kad likās, ka meža dzīvnieks dosies staigāt citur, iegāju veikalā. Taču stirna man bija sekojusi un neilgi pēc manis arī ienāca veikalā. Jocīgi sanāca, palika pat nedaudz bail,” smejas Vladislavs.

Kad gan pircēji, gan pārdevējas nofotografējās kopā ar strinu un viņu apmīļoja, meža dzīvnieku izvadīja ārā pa veikala durvīm.

SIA „Diāna”, kam Ventspilī pieder veikalu tīkls „Top!”, komercdirektors Edijs Bergmanis ventasbalss.lv pastāstīja, ka šāds gadījums noticis pirmo reizi. “Ieraugot veikalā stirnu, mūsu darbinieki to mierīgi izvadīja ārā. Tā bija pavisam neliela auguma stirna, kas noteikti apmaldījusies. Gadās, ka veikalā ieklīst suņi, bet stirna līdz šim vēl nebija redzēta,” sacīja Bergmanis.

Apmaldījusies stirna „iepērkas” veikalā
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no video/Video: ventasbalss.lv
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 45
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 20
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 5