Trešdienas vakarā Ventspils veikalā „Top!” pārdevējus un pircējus pārsteidza vēl nebijis apmeklētājs – stirna.

Pārtikas veikalā Ventspilī kopā ar pircēju ienāk arī stirna. VIDEO 91

Novadu ziņas
2016. gada 18. februārī 15:11 2016. gada 18. februārī 15:11
Ventspilī veikala „Top!” Poruka ielā apmeklētājus trešdienas, 17. februāra, vakarā no ierastās iepirkšanās iztraucēja stirna, kura tirdzniecības zālē iemaldījās kopā ar kādu pircēju.

Ventspilnieks Vladislavs portālam ventasbalss.lv pastāstīja, ka pastaigājies gar Ventspils augstskolu, kad pēkšņi viņam klāt pienākusi stirna. „Stirna sekoja man kā suns. Kad likās, ka meža dzīvnieks dosies staigāt citur, iegāju veikalā. Taču stirna man bija sekojusi un neilgi pēc manis arī ienāca veikalā. Jocīgi sanāca, palika pat nedaudz bail,” smejas Vladislavs.

Kad gan pircēji, gan pārdevējas nofotografējās kopā ar strinu un viņu apmīļoja, meža dzīvnieku izvadīja ārā pa veikala durvīm.

SIA „Diāna”, kam Ventspilī pieder veikalu tīkls „Top!”, komercdirektors Edijs Bergmanis ventasbalss.lv pastāstīja, ka šāds gadījums noticis pirmo reizi. “Ieraugot veikalā stirnu, mūsu darbinieki to mierīgi izvadīja ārā. Tā bija pavisam neliela auguma stirna, kas noteikti apmaldījusies. Gadās, ka veikalā ieklīst suņi, bet stirna līdz šim vēl nebija redzēta,” sacīja Bergmanis.

Apmaldījusies stirna „iepērkas” veikalā
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no video/Video: ventasbalss.lv

Citi šobrīd lasa

Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 71
Skatīt visus komentārus