Satiksmes negadījumos sestdien cietuši trīs cilvēki

Ziņas
2016. gada 21. februārī 13:27
Satiksmes negadījumos sestdien cietuši trīs cilvēki, no kuriem viena ir gājēja, kas alkohola reibumā šķērsoja ceļa braucamo daļu, informēja policijā.

Valsts policija vēsta, ka plkst.10.47 Jēkabpilī, Jaunajā ielā 2, 1976.gadā dzimusi sieviete uzbrauca gājējai, 1970. gadā dzimušai sievietei, kura alkohola reibumā šķērsoja ceļa braucamo daļu, nepārliecinoties, vai netuvojas transportlīdzekļi. Sievietei sniegta medicīniskā palīdzība notikuma vietā.

Sestdien plkst.20.37 Rīgā, Maskavas ielas krustojumā ar Jēzusbaznīcas ielu sadūrās divas vieglās automašīnas, negadījumā cieta viena spēkrata šoferis - 1993.gadā dzimis vīrietis.

Plkst.21.34 Alūksnes novadā, Annas pagastā, autoceļa Litene-Alūksne 21.kilometrā pie bānīša pārbrauktuves no ceļa braucamās daļas nobrauca 1983.gadā dzimušas sievietes vadītā automašīna un apgāzās. Pēc negadījuma sieviete nogādāta slimnīcā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā diennakts laikā sodīti 20 šoferi, bet par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu - 284 autovadītāji.

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 17
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 14