Valsts prezidents: "Mūsu bobslejisti noslēdz Latvijas sportam lielisku nedēļu".

Prezidents Vējonis bobslejistiem velta aizkustinošus vārdus 5

Ziņas
2016. gada 21. februārī 19:53
Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsveic Latvijas bobsleja četrinieku - Oskaru Melbārdi, Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu - ar izcilo panākumu Pasaules čempionātā bobslejā, pirmoreiz vēsturē Latvijai izcīnot uzvaru.

"Jūsu izcīnītais pasaules čempionu tituls apliecina patieso komandas spēku, neatlaidību un cīnītāju garu, kas raksturo jūsu četru un visas komandas, īpaši trenera Sanda Prūša, sasniegto šajās divās dienās. Šī zelta medaļa ir skaists jūsu pieliktais punkts lieliskai nedēļai Latvijas sportā," uzsver Valsts prezidents.

Viņš norāda, ka jau vairāk nekā nedēļu mūsu ziemas sporta veidu pārstāvji ir priecējuši mūs visus ar augstiem rezultātiem - gan skeletonisti Pasaules čempionātā, gan kamaniņu sportisti Eiropas čempionātā, gan mūsu jaunie sportisti II Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs Lillehammerē.

Vējonis izsaka pateicību visiem sportistiem un viņu komandām par Latvijas vārda nešanu pasaulē: "Paldies Jums katram par milzu ieguldījumu, turpinot attīstīt savu talantu! Es kopā ar visiem Latvijas sporta līdzjutējiem lepojos ar katru Jūsu panākumu!"

Jau ziņots, ka Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja zelta medaļu Austrijas trasē Īglsā notikušajā pasaules čempionātā.

Latvijas neatkarības vēsturē šī ir pirmā reize, kad izcīnīta zelta medaļa bobslejā.

LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 25
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 17
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 15