Baiba Sipeniece – Gavare nule apmeklējusi Maskačku – rajonu, kuru apvij dažādi nostāsti un leģendas par priekšpilsētas kriminogēno vidi un bija visnotaļ pārsteigta par tur ieraudzīto.

Baiba Sipeniece pirmo reizi pa īstam izstaigā "baismīgo" Maskačku. VIDEO 100

Sabiedrība
2016. gada 23. februārī 06:11 2016. gada 23. februārī 06:11
Radio un televīzijas dīva Baiba Sipeniece – Gavere nesen pirmo reizi tā pa īstam izstaigājusi Maskačku. Līdz šim viņai ar šo Rīgas rajonu nav bijusi saskare, un arī nākotnē viņa negribētu dzīvot Latgales priekšpilsētā. Viņa uzskata, ka Maskačkai ir nelaba krimināla slava.

Sipeniece – Gavare uz Maskačku devās degunu raukdama un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studentu raidījumam „Kivi” teica: „Tas, ko nevienam cilvēkam, kurš neprot krieviski, negribētu novēlēt ir te nonākt naktī un sastapties ar vietējiem”. Tas, ka dzīvokļi Maskačkā maksā lētāk nekā citviet Rīgā it nebūt nemudina mājokli iegādāties šajā rajonā. „Ne vella neietaupīsi! Ko it kā ietaupīsi, dabūsi samaksāt par sadurtām riepām, spoguļiem, sadauzītām ribām un acīm,” saka Sipeniece – Gavare.

Te gan jāteic, ka viņa tomēr bez starpgadījumiem veiksmīgi ar 15. trolejbusu tika ārā no Latgales priekšpilsētas.

Savā promenādē pa Maskačku Speniece – Gavare izstaigāja Maskavas dārzu, vecos Ebreju kapus un Sporta manēžas apkārtni, pašausminājusies par degradēto vidi - „mazpilsētas atmosfēru ar sauso tualešu smaržu”, kur laiks iesprūdis pagājuša gadsimta deviņdesmitajos gados ar cilvēkiem „tautastērpos” – treniņbiksēs.

Kā Sipeniece – Gavare jutās sev neierastā pilsētvidē un ko tur ieraudzīja sīkāk skatieties videosižetā.

Baiba Sipeniece par Maskačku
Kasjausn.lv/Foto: publicitātes foto/Video: Kivi TV

Citi šobrīd lasa

Uzspridzinātās Maltas žurnālistes dēls: “Mēs esam iesaistījušies karā pret valsti un organizēto noziedzību” 13
Zādzība no privātmājas pagalma Beberbeķos ļaundariem izvērtās negaidīti 8
Olimpiskās čempiones atzīšanās: viņu 15 gadu vecumā izvaroja vingrošanas leģenda Ščerbo 67
Skatīt visus komentārus