Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policisti sestdienas naktī cauri Vecrīgai dzinās pakaļ „bembim”, kurš beigu galā bija spiests apstāties, jo Katrīnas ielā taranēja policijas busiņu.

Policija vajā mežonīgā tempā pa Vecrīgu agresīvi joņojošu BMW. VIDEO 26

112
2016. gada 23. februārī 13:01 2016. gada 23. februārī 13:01
Rīgas pašvaldības policija sestdienas naktī vairāk nekā desmit minūtes dzinās pakaļ BMW automašīnai, kura, bēgot no policijas, driftoja pa Doma laukumu, nolauza ceļa barjeras un ceļazīmes, kā arī taranēja policijas auto. Vadītājs, 21 gadu vecais jaunietis, iespējams, bija narkotiku reibumā.

Sestdien, 20. februārī, pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā Pils ielā pamanīja automašīnu bez valsts reģistrācijas numura zīmes. Uz policijas darbinieku rīkojumiem apturēt transportlīdzekli, autovadītājs nereaģēja, bet turpināja braukt, vairākkārt pārkāpjot satiksmes noteikumus, radot bīstamas situācijas uz ceļa, apdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus. Apturot automašīnu Katrīnas ielā, tās vadītājs metās bēgt kājām, taču policijas darbinieki personu panāca un aizturēja. Agresīvais autobraucējs, kurš aizturēšanas laikā turpināja uzvesties agresīvi, nogādāts medicīnas iestādē reibuma pakāpes noteikšanai, pēc kā nogādāts policijas pārvaldē lietvedības nodrošināšanai.

Iespējams, vadītājs atradās narkotisko vielu reibumā. Viņš ne tikai muka no policijas, bet arī pretojās policistiem, kādēļ viņiem nācās pielietot spēka paņēmienus.

Kā notika policijas pakaļdzīšanās bezprātīgajam autovadītājam, skatieties videosižetā.

Plānprātiņš ar BMW
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no video, Rīgas pašvaldības policija/Video: LNT „Degpunktā”

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Kārdinājums, no kura nespēj atturēties pat Holivudas skaistules. Diemžēl... 5
Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
Skatīt visus komentārus