Vakar noslīcis viens vīrietis, bet divi izglābti

112
2016. gada 24. februārī 10:40 2016. gada 24. februārī 10:40
Vakar ugunsdzēsēji-glābēji dažādās Latvijas vietās steiguši palīdzēt slīkstošiem cilvēkiem - divi ir izglābti, bet trešais izcelts jau noslīcis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji vakar ap plkst.15.23 saņēmuši izsaukumu uz Krimuldas novadu, jo saņemta informācija par kādu cilvēku, kas gājis pa Lojas upes ledu un ielūzis tajā. Notikuma vietā glābēji pārmeklējuši ielūšanas vietu un atraduši noslīkušu vīrieti.

Ap plkst. 14.16 saņemts izsaukums uz Graužupīti Lielvārdē, kur slīcis cilvēks. Jau pirms glābēju ierašanās vietējiem iedzīvotājiem bija izdevies slīkstošo cilvēku nogādāt krastā.

Savukārt ap plkst.13.15 izsaukums saņemts uz Kalnu ielu Līvānos, kur Dubnas vecupē kādam makšķerniekam, atrodoties uz ledus, kļuvis slikti un pats nav varējis nokļūt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji aptuveni 39 gadus vecos vīrieti nogādājuši krastā un nodevuši mediķu rīcībā.

VUGD atgādina, ka atkušņa ietekmē ledus uz ūdenstilpēm ir ļoti trausls un nedrošs, tāpēc uz tā atrasties ir bīstami.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ir saņemti 20 izsaukumi, no kuriem deviņi bija uz ugunsgrēkiem, astoņi uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bijuši maldinājumi.

LETA

Citi šobrīd lasa

"Pasažieru vilciena" jaunais šefs Grigulis sievu atradis Brazīlijā 20
Krāšņā ceremonijā apprecējies aviokatastrofu pārcietušais "Chapecoense" vārtsargs 2
Šodien Latvijā pirmais sniegs, autoceļi var apledot 3
Pievienot komentāru