9 Foto
Saules jeb 65. kāzu jubileju nosvinējuši Ilga un Egons Keras. Tik ilgu un laimīgu laulības mūžu izdodas nodzīvot retajam.

Ilga un Egons Keras nosvinējuši Saules kāzas – 65 gadus laulībā. Apsveicam! 6

Ziņas
2016. gada 25. februārī 11:50
Šajās dienās nozīmīgu laulības jubileju svin Ilga un Egons Keras, kuri gredzenus mija 1951. gada 24. februārī. Abi ir radošo profesiju pārstāvji – Ilga ir dizainere, bet Egons teātra fotogrāfs.

Ilga Kera ir Arhitektu un Mākslinieku savienību biedre. Dizainere ar apmēram 15 autorapliecībām. Vairākkārt guvusi godalgotas vietas Tautas sasniegumu izstādēs Maskavā. Francijā ieguvusi 2. vietu par termosa dizainu. Viņas darbi realizēti dzīvē. Galda piederumi, termosi, virtuves skapīši, maizes kastes, mašīnu saules aizsargi - pārvalki, šūpuļkrēsls, teltis – tās ir Ilgas Keras dizainētās lietas, ko lietojuši un turpina lietot daudzi no mums.

Egons Kera visu savu darba mūžu bijis Teātra biedrības fotogrāfs. Fotografējis izrādes Operas un baleta un Dailes teātrī, kā arī Operetē un Krievu drāmā. Strādājis Teātra biedrības fotoateljē, kas atradās tagadējās mākslas galerijas „Istaba” Krišjāņa Barona ielā telpās. Uzņēmis aktrišu, aktieru, Latvijas primabalerīnu un arī valdības pārstāvju portretus. Viņš bijis arī iecienīts kāzu fotogrāfs, melnbalto portretu mākslinieks, izgatavoja arī lielo reklāmu bildes.

 

Kasjauns.lv/Foto: no Keru ģimenes arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 63
  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 8
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 18