Valmierā notiks vokālistu konkurss "Cālis 2016"

Ziņas
2016. gada 25. februārī 23:30
Valmierā 13.martā norisināsies Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu mazo vokālistu konkurss "Cālis 2016", informēja Valmieras Kultūras centra pārstāve Līga Tarbuna.

Konkursā var piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam.

Dalībniekiem repertuārā jāiekļauj viena dziesma pēc brīvas izvēles, to izvēloties atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavoto dziesmu varēs izpildīt "a capella", mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā.

Žūrija dalībniekus vērtēs, pievēršot uzmanību priekšnesuma sarežģītībai, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam. Veiksmīgākais vokālists iegūs galveno balvu "Cālis 2016", savukārt piemiņas balvas saņems visi konkursa dalībnieki.

Vecāki un pedagogi dalībniekus konkursam aicināti pieteikt līdz 7.martam, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu "liga.kokorevica@valmiera.lv". Plašāku informāciju iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 64207204 vai 26439258.

Pagājušajā gadā konkursā piedalījās 27 dalībnieki. Par Valmieras "Cāli 2015" kļuva skanīgās balss īpašniece Demija Šakurova.

Pasākums norisināsies Valmieras Kultūras centrā 13.martā plkst.13.

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 33
  • Daugavpilī pusaudze veikusi pašnāvību: nolec no 12. stāva un nositas? 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 2