Ievērojami nokrišņi šajā nedēļas nogalē netiek prognozēti - tie būs lokāli, īslaicīgi un nelieli.

Brīvdienās nebūs siltāks par plus 4 grādiem; nākamnedēļ kļūs vēl aukstāks 1

Sabiedrība
2016. gada 27. februārī 10:46 2016. gada 27. februārī 10:46
Šajā nedēļas nogalē dienas laikā maksimālā gaisa temperatūra nebūs augstāka par plus 4 grādiem, savukārt nākamajā nedēļā kļūs vēl aukstāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Šodien maksimālā gaisa temperatūra būs plus 4 grādi, un tāda ir gaidāma Kurzemē, Zemgalē un Rīgas tuvumā. Savukārt Vidzemē un Latgalē tā būs zemāka, vietām nepārsniedzot plus 1, plus 2 grādu atzīmi.

Naktī uz svētdienu daudzviet Vidzemē un Latgalē un vietām arī Kurzemē gaisa temperatūra noslīdēs zem 0 grādu atzīmes, sasniedzot mīnus 4 grādus.

Arī svētdiena būs dzestra - maksimālā gaisa temperatūra būs ap plus 3 grādiem, turklāt vakarā lielā daļā valsts jau ir gaidāma temperatūras pazemināšanās zem 0 grādiem, Latgalē sasniedzot mīnus 6 grādu atzīmi. Gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu, 29.februāri, turpinās pazemināties, un auksts būs arī pirmdienas rīts, kad gaisa temperatūra varētu sasniegt mīnus 8 grādus.

Sals vietām saglabāsies arī pirmdien dienas laikā, bet citur gaisa temperatūra nebūs augstāka par plus 1 grādu.

Līdzīga situācija būs arī turpmākajās marta pirmajās dienās - naktīs gaiss atdzisīs līdz mīnus 3, mīnus 7 grādiem, un arī dienā gaidāms neliels sals.

Ievērojami nokrišņi šajā nedēļas nogalē netiek prognozēti - tie būs lokāli, īslaicīgi un nelieli. Nākamajā nedēļā nokrišņi gaidāmi otrdien, 1.martā, kad no dienvidiem pāri Latvijai virzīsies nokrišņu zona. Ņemot vērā, ka gaisa temperatūra tikai nedaudz pārsniegs 0 grādu atzīmi vai būs neliels sals, paredzams, ka snigs sniegs.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 11
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 32
Pievienot komentāru