47 Foto
Britu režisore Sema Teilore-Džonsone, īru aktieris Džeimijs Dornans, amerikāņu aktrise Dakota Džonsone un britu rakstniece E.L.Džeimsa filmas "Fifty Shades of Grey" ("Greja piecdesmit nokrāsas") pirmizrādē Londonā 2015.gada 12.februārī.

Zināmas 2015. gada sliktākās filmas. Losandželosā pasniegtas "Zelta avenes" balvas

Ziņas
2016. gada 28. februārī 14:48
"Zelta avenes" balvas pasniegšanas ceremonijā Losandželosā erotiskā kinolente "Fifty Shades of Grey" ("Greja piecdesmit nokrāsas") un supervaroņu filma "Fantastic Four" ("Fantastiskais četrinieks") sestdien atzītas par aizvadītā gada sliktākajām filmām.

"Fifty Shades of Grey" tika arī pie "Zelta avenes" balvām nominācijās sliktākais scenārijs, sliktākā aktrise un sliktākais aktieris. Filmas galveno lomu atveidotāji Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans tika pie balvas arī par sliktāko ekrāna pāri.

"Fantastic Four" savukārt izcīnīja "Zelta avenes" par sliktāko režisoru un sliktāko rimeiku vai turpinājumu.

Par sliktāko aktrisi otrā plāna lomā balvu saņēma Keilija Kuoko par lomu filmā "Alvin and the Chipmunks: The Road Chip" ("Alvins un burunduki: Diženais burunduļojums").

Savukārt par sliktāko aktieri otrā plāna lomā balvu saņēma Edijs Redmeins par tēlojumu zinātniskās fantastikas sāgā "Jupiter Ascending" ("Jupiteras ceļš").

Amerikāņu aktieris Silvestrs Stalone saņēma pagājušajā gadā ieviesto Grēku izpirkšanas balvu.

"Zelta avenes" pasniedz kopš 1980.gada. Tās veidotas kā prestižās "Oskaru" ceremonijas parodija. "Uzvarētājiem" tiek pasniegtas golfa bumbiņas lieluma avenes, kas nopūstas ar zelta krāsu. To vērtība ir aptuveni pieci dolāri (4,6 eiro).

"Zelta avenes" balvu izvēlas komisija apmēram 900 dalībnieku sastāvā. Par tās dalībnieku var kļūt ikviens, un lētākā gada maksa ir 40 dolāri (37 eiro).

"Zelta avenes" tiek pasniegtas dienu pirms "Oskaru" ceremonijas.

"Fifty Shades of Grey" reklāmas treileris - video:
"Fantastic Four" reklāmas treileris - video:

 

 
 

LETA/Foto: AFP/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 5
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 4