Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Justa Sirmā dziesma "Heartbeat" ir diezgan tuva Eirovīzijas standartam, sacīja komponists Raimonds Pauls.

Raimonds Pauls: "Justa dziesma ir diezgan tuva Eirovīzijas standartam" 71

Viedokļi
2016. gada 29. februārī 11:21 2016. gada 29. februārī 11:21
Mūziķa Justa Sirmā dziesma "Heartbeat", kas svētdienas vakarā ieguva pirmo vietu LTV autoru un izpildītāju konkursā "Supernova 2016", ir diezgan tuva Eirovīzijas standartam un tam, ko šajā konkursā gaida, sacīja komponists Raimonds Pauls.

"Taču ar laiku mēs redzēsim, kā, dzirdot šo dziesmu, reaģēs klausītāji citās valstīs," sacīja Pauls. Viņš norādīja, ka Justa veiksme Eirovīzijas dziesmu konkursā Stokholmā būs atkarīga no tā, ar kādiem izpildītājiem viņam būs jāsacenšas. "Eirovīzijā vienmēr ir risks. Tur ir savs formāts, bet tanī pat laikā var paveikties kādam, kurš šim formātam neatbilst. Tāpat jāatceras, ka ne vienmēr tie, kas iegūst pirmās vietas, kļūst slaveni," bilda komponists.

Pauls sacīja, ka Justam pirms došanās uz Eirovīziju vajadzētu piedomāt pie priekšnesuma un izmantot elektronikas sniegtās iespējas, jo tas, kā dziesma tiek parādīta uz skatuves, ir ļoti būtiski. "No Justa visi gaidīs, lai viņš pārspēj Latvijas sniegumu Eirovīzijā iepriekšējā gadā. Lai viņam veicas," piebilda komponists.

Jau vēstīts, ka LTV autoru un izpildītāju konkursa "Supernova  2016" finālā ar dziesmu "Heartbeat" uzvarēja Justs, izcīnot arī iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā, kas notiks Stokholmā.

Finālā par uzvaru sacentās četri dalībnieki – grupa "Catalepsia", duets "MyRadiantU", Justs un Marta Ritova. Otro vietu ieguva grupa "Catalepsia", trešo vietu ieņēma duets "MyRadiantU", bet ceturtajā vietā ierindojās Marta Ritova. Finālā uzvarētāju noteica skatītāju balsojums pa telefonu un internetā.

Šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls notiks Stokholmas "Globe Arena" 10. maijā, otrais pusfināls – 12. maijā, bet fināls – 14. maijā.

 

BNS / Foto: Ieva Čīka/LETA / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 1
Monako princese Šarlēna Instagramā parāda mīlīgas savu bērnu bildītes
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus