Policisti aizturējuši trīs vīriešus, kuri uzbruka vadītājam un nolaupīja taksometru.

Mārupē piekauj taksistu un nozog taksometru, lai vēlāk ar to avarētu Jelgavā 3

112
2016. gada 29. februārī 20:23 2016. gada 29. februārī 20:23
Policisti aizturējuši trīs vīriešus, kuri uzbruka vadītājam un nolaupīja taksometru.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknis pagājušajā nedēļā naktī no 23. uz 24. februāri saņēma informāciju, ka Mārupes novadā kādam taksometra vadītājam nodarīti miesas bojājumi un nolaupīts taksometrs.

Policisti noskaidroja, ka trīs vīrieši bija izsaukuši taksometru, lai kaut kur it kā dotos. Taksometrs ieradies norādītajā adresē, kad viens no vīriešiem pēkšņi uzbrucis transportlīdzekļa vadītājam, vairākas reizes iedurot ar nazi. Taksometra vadītājs izkļuvis no automašīnas un aizbēdzis, bet visi trīs ļaundari nolaupījuši taksometru un aizbēguši no notikuma vietas.

Nolaupītais transportlīdzeklis nekavējoties tika izsludināts meklēšanā un jau pēc pāris stundām policija saņēma informācija, ka netālu no Jelgavas atrasts avarējis taksometrs, bet trīs personas no avarējušā taksometra nogādātas slimnīcā. Pārbaudot informāciju, radās aizdomas, ka slimnīcā nogādātās personas ir saistītas ar Mārupē notikušo laupīšanu.

Policisti ieradās slimnīcā, kur pēc mediķu apskates tika aizturēti 1993. un 1994. gadā dzimuši vīrieši, bet trešais – 1987. gadā dzimušais vīrietis joprojām atrodas medicīnas iestādē. 1994. un 1987. gadā dzimušie vīrieši jau iepriekš sodīti par zādzību. Aizturētie vīrieši atzina savu vainu noziegumā.

Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem. Pagājušo ceturtdien, 25. februārī, tiesa aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

BNS/Foto: Diāna Lozko/LETA

Citi šobrīd lasa

"6 mēnešus nebiju krāsojusi matus, un tad..." Viņi atzīstas: šī frizūra bija milzīga kļūda 1
Šova „X faktors” vadītājam Rivam Ukrainā piedēvē romānu ar vietējo skaistuli 4
48 gadus vecā Dženifera Lopesa parāda, kā viņas slavenā sēžamvieta izskatās lateksa tērpā 3
Pievienot komentāru