Nu jau pusmēnesi praktiski nav nekādu ziņu par no mājas aizmukušo mīlas pārīti, kuru meklē visa valsts, - Mārtiņu Škuburu un Vanesu Apkalni.

Kopā ar Vanesu aizbēgušais Mārtiņš darbā tomēr nav ieradies 31

Ziņas
2016. gada 1. martā 06:50
Nu jau pusmēnesi nav nekādu ziņu par no mājām aizbēgušajiem jauniešiem Mārtiņu Škuburu un Vanesu Apkalni. Ne Liepājā, ne Ventspilī par viņiem neko nezina, abi joprojām izsludināti starptautiskajā meklēšanā. Pagājušās nedēļas nogalē Mārtiņam vajadzēja būt darbā, bet viņš neieradās.

Ne no mājām aizbēgušais 19 gadu vecais liepājnieks Mārtiņš Škuburs, ne 17 gadu vecā ventspilniece Vanesa Apkalne joprojām nav atgriezušies mājās. Ne Liepājas teātrī, kur strādā Mārtiņš, ne Ventspils 1. ģimnāzijā, kur 11. klasē mācās Vanesa, par viņiem nekādu ziņu nav.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka pagājušās nedēļas nogalē Mārtiņam vajadzēja būt Liepājas teātrī, kur viņš strādā par garderobistu. Teātra administratore Dace Lūķe pirmdienas, 29. februāra, rītā Kasjauns.lv pastāstīja, ka Mārtiņš tā arī uz darbu nav atnācis. Vienlaikus viņa piebilda, ka tas „nav nekāds pārkāpums vai noziegums”. „Tā nav nekāda problēma, strādāja citi,” teica Lūķe.

Savukārt Ventspils 1. ģimnāzijas sekretāre Kasjauns.lv teica, ka Vanesa skolā joprojām nav redzēta un viņa neko sīkāk par meiteni nezinot, piebilstot, ka tā ir „ģimenes problēma” un jauniešus meklē policija.

Kasjauns.lv jau jau ziņoja, ka par mūsdienu Romeo un Džuljetu nodēvētais pāris kopš 12. februāra atrodas nezināmā prombūtnē. Pēc teju nedēļas - 18. februārī Mārtiņš nosūtījis īsziņu mammai, lai neuztraucas – ar viņu viss esot kārtībā. Tomēr likumsargi viņu meklēšanu nav pārtraukuši, jo „dzīvajā” neviens no viņiem vēl nav redzēts.

Viņu pazīmes: 1999. gadā dzimusī Vanesa Apkalne ir aptuveni 173 cm gara, kalsnas miesas būves, gariem, tumšiem matiem līdz lāpstiņām, uz rokas apakšdelma tetovējums – putna spalvas attēls. Ģērbusies tumši zilā pusgarā virsjakā, rūtainā smilšu krāsas šallē, iespējams, tumši zilas bikses, gari melni zamšādas zābaki līdz celim, bez papēža.

1996. gadā dzimušais Mārtiņš Škuburs ir 175 cm garš, normālas miesas būves, īsi, brūni mati. Ģērbies tumši zilas krāsas pusmētelī ar kapuci, brūnas krāsas džinsu biksēs, brūnas krāsas zamša ādas kurpēs ar šņorēm, mugursoma melni – pelēkā krāsā.

Kasjauns.lv/Foto: no sociālajiem tīkliem

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  8