Premjers Māris Kučinskis atklājis, ka VID darbinieku nokļūšana "melnajā sarakstā" nenozīmē automātisku atlaišanu.

Kučinskis: "VID darbinieku zemais atalgojums rada augstu korupcijas risku" 115

Bizness
2016. gada 4. martā 10:34 2016. gada 4. martā 10:34
Visi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības "melnajā sarakstā" iekļautie 173 darbinieki, kuru finanšu situācija tiek uzskatīta par aizdomīgu, netiks automātiski atlaisti, šorīt intervijā "Rīga TV24" sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš uzsvēra, ka salīdzinoši zemais darbinieku atalgojums rada augstu korupcijas risku, tādēļ potenciālo darbinieku atlasei jābūt ļoti rūpīgai. Premjerministrs arī skaidroja, ka darbiniekiem, kuri atrodas minētajā sarakstā, vēl ir iespēja pierādīt, ka viņi savu darbu veic godīgi.

Taujāts par konkrētām personām, premjers sacīja, - pat ja tie būtu zināmi, pašlaik konkrētus vārdus nebūtu korekti minēt, jo izvērtēšanas darbam vēl ir jānoslēdzas.

Jau ziņots, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) iesniegusi Finanšu policijas un VID atbildīgo amatpersonu novērtējumu un priekšlikumus, kā atbrīvot no darba dienestā darbiniekus, pār kuriem krīt šaubu ēna un ir aizdomas par negodprātīgu rīcību, informēja VID.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 8
Nav godīgi! Tēvus cildina un slavē par to, kas mammām ir ikdiena 43
Meklējot vainīgos mazā Ivana nāvē, atlaista policijas darbiniece 30
Skatīt visus komentārus