Premjers Māris Kučinskis atklājis, ka VID darbinieku nokļūšana "melnajā sarakstā" nenozīmē automātisku atlaišanu.

Kučinskis: "VID darbinieku zemais atalgojums rada augstu korupcijas risku" 115

Bizness
2016. gada 4. martā 10:34 2016. gada 4. martā 10:34
Visi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības "melnajā sarakstā" iekļautie 173 darbinieki, kuru finanšu situācija tiek uzskatīta par aizdomīgu, netiks automātiski atlaisti, šorīt intervijā "Rīga TV24" sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš uzsvēra, ka salīdzinoši zemais darbinieku atalgojums rada augstu korupcijas risku, tādēļ potenciālo darbinieku atlasei jābūt ļoti rūpīgai. Premjerministrs arī skaidroja, ka darbiniekiem, kuri atrodas minētajā sarakstā, vēl ir iespēja pierādīt, ka viņi savu darbu veic godīgi.

Taujāts par konkrētām personām, premjers sacīja, - pat ja tie būtu zināmi, pašlaik konkrētus vārdus nebūtu korekti minēt, jo izvērtēšanas darbam vēl ir jānoslēdzas.

Jau ziņots, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) iesniegusi Finanšu policijas un VID atbildīgo amatpersonu novērtējumu un priekšlikumus, kā atbrīvot no darba dienestā darbiniekus, pār kuriem krīt šaubu ēna un ir aizdomas par negodprātīgu rīcību, informēja VID.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Manam draugam teica, ka esot pārāk tumšādains, jābalina āda" – modele Liene Podiņa par augstās modes aizkulisēm
Porziņģi aizstāv NBA leģenda Šakils O’Nīls: “Nomainiet visus citus. Tikai ne viņu!”
Palīdziet! Liepājniece Astrīda devās uz veikalu un neatgriezās 14
Skatīt visus komentārus