Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas Brāļu kapi. (Foto: LETA)

Rīgas Brāļu kapus restaurēs par 29 756 eiro 3

Sabiedrība
12. augustā 17:13 2018. gada 12. augustā 17:13
LETA
Rīgas Pieminekļu aģentūras (RPA) izsludināta konkursa rezultātā Rīgas Brāļu kapu restaurācijas darbus par 29 756 eiro turpinās uzņēmums SIA "Multi Heritage", liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Saskaņā ar publicēto paziņojumu, "Multi Heritage" bija vienīgais uzņēmums, kas pieteicās konkursā.

Kā aģentūrai LETA stāstīja RPA galvenais restaurācijas speciālists Ivo Graudums, galvenokārt paredzēta Noslēdzošās sienas altāra atbalsta sienas attīrīšana un uz tās esošo veidolu atjaunošana, kā arī kapu lauka skulptūru aprūpes darbi. Kopumā darbiem RPA bija gatava atvēlēt 36 000 eiro.

"Tik lielus objektus kā Brāļu kapi ir jāuztur visu laiku, jo pieminekļu plāksnes nomelnē un apaug, tādēļ fragmentāri mēs aprūpes darbus veicam katru gadu," sacīja Graudums, norādot, ka pērn tika atjaunots kapu lauka skulptūru C sektors. Nākamgad, savukārt, paredzēta perimetrālās sienas apkope, centrālā kapu lauka posmu restaurēšana, kā arī citi darbi.

Kā liecina "firmas.lv" pieejamā informācija uzņēmums "Multi Heritage" dibināts 2015.gadā un pieder Andrim Bogdanovam. Pērn uzņēmuma apgrozījums bija 97 099 eiro, bet peļņa - 43 418 eiro.

Kā ziņots, RPA konkursu par Rīgas Brāļu kapu restaurāciju izsludināja 21.jūlijā.

Citi šobrīd lasa

Atklāti par slinkumu - kāpēc cilvēki mūsdienās ir tik slinki, un kas ir prokrastinācija 29
Publicēts VIDEO ar mirkli, kad sabrūk Dženovas tilts 9
Sieviete pārkrīt pār kruīza kuģa bortu un 10 stundas pavada atklātā jūrā 1
Skatīt visus komentārus

"Выставили на улицу младенца с дырой в животе из-за квот, сказали ждать, когда прорвется кишка и начнут отмирать ткани": мать про рижскую больницу 8