27. un 28.februārī Krievijas robežkontroles punktos bijuši konstatēti traucējumi datorsistēmas darbībā, bet šobrīd tehniskās problēmas ir novērstas.

Kravas automašīnu rindas uz Latvijas-Krievijas robežas turpina sarukt

Sabiedrība
2016. gada 5. martā 17:01 2016. gada 5. martā 17:01
Pie Latvijas-Krievijas robežas rindās gaidošo kravas automašīnu skaits turpina sarukt, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) sniegtā informācija.

Lai šķērsotu robežu, no Latvijas puses rindā pie Terehovas robežkontroles punkta vakar no rīta gaidīja ap 480 automašīnu un paredzamais gaidīšanas laiks bija aptuveni 69 stundas. Šorīt rindā pie šī robežkontroles punkta gaida 320 kravas automašīnas, bet paredzamais gaidīšanas laiks sarucis līdz 30 stundām.

Rindā pie Grebņevas robežkontroles punkta šorīt gaida 50 kravas automašīnas, kas ir par 60 mazāk nekā vakar ap šo pašu laiku. Prognozējamais gaidīšanas laiks šajā vietā ir sarucis no 23 stundām vakar līdz desmit stundām šorīt.

Savukārt rindas pie Latvijas-Baltkrievijas robežšķērsošanas vietām Pāterniekos un Silenē šorīt neveidojas, liecina LVC sniegtā informācija.

Kā ziņots, Valsts ieņēmumu dienests trešdien aicināja pārvadātājus, kuri ved preces uz Krieviju, izmantot muitas kontroles punktu "Grebņeva", kur rindā gaidīja salīdzinoši neliels skaits kravas automašīnu.

Garās kravas automašīnu rindas uz Latvijas un Krievijas robežas varētu būt skaidrojamas gan ar traucējumiem datorsistēmas darbībā Krievijas pusē, gan ar autopārvadātāju padziļinātu pārbaudi, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Saskaņā ar ATD rīcībā esošo informāciju 27. un 28.februārī Krievijas robežkontroles punktos bijuši konstatēti traucējumi datorsistēmas darbībā, bet šobrīd tehniskās problēmas ir novērstas.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 89
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 44
Laika prognoze svētdienai
Pievienot komentāru