Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Justs Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" ieguva tiesības šogad pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Justs Sirmais aprīlī pošas apbraukāt ārzemes, lai iepazīstinātu ar sevi "Eirovīzijas" publiku 35

Kultūra
2016. gada 5. martā 19:12 2016. gada 5. martā 19:12
Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Justs Sirmais jau aprīlī dosies savā pirmajā prezentācijas kampaņā uz ārzemēm, lai turienes sabiedrību iepazīstinātu ar sevi un dziesmu "Heartbeat", pastāstīja dziedātāja producente Jūlija Fricsone-Gavriša.

Pirmās valstis, kurās paredzēta Justa uzstāšanās, ir Lielbritānija un Nīderlande. Savukārt vēl šomēnes dziedātājs sniegs koncertus tepat Latvijā, uzstājoties Rīgā, Liepājā, Ventspilī un Madonā.

Fricsone-Gavriša stāstīja, ka jau drīzumā pie skatītājiem nonāks arī dziesmas "Heartbeat" videoklips, kā arī paralēli tam dziedātājs gatavojas ierakstīt jaunas dziesmas, kas tiks apkopotas mini albumā.

Producente piebilda, ka konkursa "Supernova 2016" finālā redzētais Justa priekšnesums starptautiskajam konkursam tiks uzlabots un patlaban pie tā tiek intensīvi strādāts. Labs atbalsts, veidojot lielajai skatuvei paredzēto priekšnesumu, ir konkursa "Supernova 2016" atbalstītāja "Ondo.lv" uzvarētājam piešķirtā stipendija 5000 eiro apmērā.

Kā ziņots, uzvarot "Supernova 2016" finālā, Justs Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" ieguva tiesības šogad pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks maijā Zviedrijā.


LETA/ Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 24
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 18
Skatīt visus komentārus