Justs Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" ieguva tiesības šogad pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Justs Sirmais aprīlī pošas apbraukāt ārzemes, lai iepazīstinātu ar sevi "Eirovīzijas" publiku 35

Ziņas
2016. gada 5. martā 19:12
Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Justs Sirmais jau aprīlī dosies savā pirmajā prezentācijas kampaņā uz ārzemēm, lai turienes sabiedrību iepazīstinātu ar sevi un dziesmu "Heartbeat", pastāstīja dziedātāja producente Jūlija Fricsone-Gavriša.

Pirmās valstis, kurās paredzēta Justa uzstāšanās, ir Lielbritānija un Nīderlande. Savukārt vēl šomēnes dziedātājs sniegs koncertus tepat Latvijā, uzstājoties Rīgā, Liepājā, Ventspilī un Madonā.

Fricsone-Gavriša stāstīja, ka jau drīzumā pie skatītājiem nonāks arī dziesmas "Heartbeat" videoklips, kā arī paralēli tam dziedātājs gatavojas ierakstīt jaunas dziesmas, kas tiks apkopotas mini albumā.

Producente piebilda, ka konkursa "Supernova 2016" finālā redzētais Justa priekšnesums starptautiskajam konkursam tiks uzlabots un patlaban pie tā tiek intensīvi strādāts. Labs atbalsts, veidojot lielajai skatuvei paredzēto priekšnesumu, ir konkursa "Supernova 2016" atbalstītāja "Ondo.lv" uzvarētājam piešķirtā stipendija 5000 eiro apmērā.

Kā ziņots, uzvarot "Supernova 2016" finālā, Justs Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" ieguva tiesības šogad pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks maijā Zviedrijā.


LETA/ Publicitātes foto
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 1
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 49
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 13