Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, iespējamais nozieguma motīvs varētu būt nesaskaņas kaimiņu savstarpējās attiecībās.

Viļānos vīrietis sašauj kaimiņieni un pēc tam nošaujas 19

112
2016. gada 7. martā 17:27 2016. gada 7. martā 17:27
Nedēļas nogalē Rēzeknes novadā, Viļānos, kāds 1965.gadā dzimis vīrietis sašāvis kaimiņos dzīvojošu sievieti, pēc kā nošāvies.

Kā informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes inspektore Anastasija Laizāne, sestdienas, 5.marta, rītā policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka slimnīcā no Viļāniem smagā stāvoklī nogādāta kāda 1963.gadā dzimusi sieviete, kurai konstatētas divas šautas brūces vēdera un krūšu kurvja rajonā.

Uzreiz pēc informācijas saņemšanas policija devās uz notikuma vietu, kur, precizējot sākotnējo notikuma informāciju, noskaidroja uzbrucēja personību. Jau pēc brīža aizdomās turamais tika atrasts savā dzīvesvietā miris, ar šautu brūci galvā. Turpat atrasta un izņemta nereģistrēta pistole un munīcija.

Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis todien īsi pirms plkst.9 ieradās pie kaimiņienes mājās, sašāva viņu un devās prom. Par laimi, cietušajai izdevās palūgt palīdzību netālu dzīvojošajiem kaimiņiem.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, iespējamais nozieguma motīvs varētu būt nesaskaņas kaimiņu savstarpējās attiecībās.

Kriminālprocess klasificēts pēc Krimināllikuma 12.nodaļas "Nonāvēšana", nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, policija turpina izmeklēšanu.

Šobrīd cietusī atrodas slimnīcā.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 29
Moderni un ar latviskiem elementiem: kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 46
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 4
Skatīt visus komentārus