Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Arī Kasjauns.lv mīļi sveic visas savas foršās, gudrās, sievišķīgās, skaistās lasītājas Sieviešu dienā! :)

Cenas pamatīgi uzskrūvētas, taču tik un tā Sieviešu dienā puķu tirdzniecība iet no rokas. FOTO 19

Sabiedrība
2016. gada 8. martā 13:55 2016. gada 8. martā 13:55
Šodien daudzviet pasaulē un arī Latvijā tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena. Puķu tirgotājiem sākušies ziedu laiki.

Kasjauns.lv novēroja, ka visdārgākie ziedi 8.martā nopērkami pie komersantiem Vecrīgā. Juris: "Viena tulpe - 1,80! Vēl vakar tā maksāja vienu eiro," novērojis rīdzinieks.

Kristaps, kurš Rīgas centrā sastapts ar veseliem trim tulpju pušķiem - sievai, meitai un mammai - teic, ka šī nu ir diena, kad galīgi netiek rēķināts, cik daudz naudas aiziet par ziediem.

Savukārt tautā zināmā pasākumu rīkotāja Gundega Skudiņa sociālajā tīklā "Facebook" dalījās novērojumos, ka ziedu bāzēs cenas pirms 8.marta uzkāpušas debesīs. "Biju puķu bāzē. Vai dieniņ, masu psihoze iet vaļā...Tā kā esmu regulāra puķu pircēja, tad varu salīdzināt ar parastu ikdienu. Cenas skrien debesīs. Tirgotāji cenšas izveidot pušķus no visa iespējamā, smādēti netiek ne svaigi, ne pastāvējuši ziedi. Tāpēc, foršie vīrieši, es jums saku: labāk noskaitiet savām uberprincesēm dzejoli, pagatavojiet gardas brokastis, vai vienkārši aizvediet parādīt pirmās sniegpulkstenītes, un tas būs jauki. Puķes varēsiet dāvināt 9.,10., 11. datumā, kad naudas izslāpušie tirgotāji norimsies," rakstīja Skudriņa kundze.


Kasjauns.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 25
Video: divi austrieši 18. novembrī Latvijai pasniedz ne to jaukāko dāvanu 4
Skatīt visus komentārus